Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy - łopatka i grabki

symbol: MLE32262
nowość
Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy - łopatka i grabki 1
12m+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy - foremki
Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy - łopatka i grabki
Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy Eco Baby
Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy Eco Junior

Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy - łopatka i grabki

36 zł
+-

Zestaw ekologicznych zabawek do piaskownicy w delikatnych pastelowych kolorach, został specjalnie zaprojektowany z myślą o najmłodszych.

W skład zestawu wchodzi łopatka i grabki o długości 50 cm. Posiada wyjątkowo długi uchwyt i wzmocnioną konstrukcję. Każdy element został stworzony tak, aby zapewnić nie tylko atrakcyjną zabawę, ale także rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne dzieci.

Dzięki kolorowym i trwałym zabawkom dzieci będą mogły tworzyć niesamowite konstrukcje i budowle w piaskownicy oraz cieszyć się kreatywną zabawą przez wiele godzin.

Zestaw do piaskownicy jest całkowicie wykonany z 100% zrecyklowanego polipropylenu, co czyni go ekologicznym i przyjaznym dla środowiska. Dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości i trwałości, idealnie nadaje się do zabawy w piaskownicy oraz do zabaw na śniegu.

 

Zalecany wiek - 18-72 miesięcy
Wysokość - 50 cm
Różnorodne zdolności intelektualne: poznawanie natury, percepcja wizualno-przestrzenna, zdolności cielesno ruchowe.
Podstawowe umiejętności: aktywna zabawa, odkrywanie i eksploracja, koordynacja ręka-oko, stymulacja sensoryczna.
 
 
 

Dzieci nauczą się odkrywać świat poprzez swoje zmysły i emocje, stymulując aktywność sieci neuronowych, które wzmacniają połączenia synaptyczne i maksymalizują ich umiejętności. Zabawki te towarzyszą i wspierają ważne kamienie milowe w rozwoju dziecka, takie jak raczkowanie, siedzenie, utrzymywanie równowagi, manipulowanie przedmiotami, układanie w stosy itp. Inspirują się najnowszymi trendami edukacyjnymi, które wzmacniają uczenie się multidyscyplinarne i oparte na doświadczeniu.

wiek: 12m-6lat

kolor: wielokolorowy

materiał: polipropylen

wymiary (cm): szer. 15 x wys. 50 x dł/gł. 5

waga produktu po rozpakowaniu: 0.33kg

waga z opakowaniem: 0.365kg

EAN: 8413082322625

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE