Zabawka edukacyjna Roler / Wałek

symbol: MLZ97272
Zabawka edukacyjna Roler / Wałek 1
6m+

Zabawka edukacyjna Roler / Wałek

97 zł
+-

Ten kolorowy i pełen funkcji roller zachęci każde dziecko do nauki raczkowania. Główną funkcją zabawki jest rozwój u dziecka motoryki dużej, czyli rozwoju mięśni odpowiedzialnych za ruchy rękami, nogami, głową itp.
Zabawka posiada również lusterko, w którym dziecko może odkrywać swoje odbicie czy pierścienie do przesuwania i rozwijania ruchów precyzyjnych. Zabawka pełni również funkcję pozytywki, aby zaczęła grać melodia, wystarczy nakręcić pomarańczowe kółeczko. Pod kółeczkiem znajdują się grafiki zwierząt, z którymi można zapoznać dziecko.
Zabawka nie wymaga baterii.

Dziecko rozwija:

  • Aktywna zabawa
  • Motoryka duża
  • Koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Stymulacja sensoryczna


Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko:

1. Ciało & Ruchy

Inteligencja kinestetyczna to zdolność wykorzystywania ciała do wyrażania uczuć i idei, a także zdolność do wytwarzania lub przekształcania rzeczy rękami. To inteligencja, którą posiadają zarówno sportowców, jak i tancerzy, a także artysci, mechanicy czy chirurdzy.

wiek: 6m-1.5roku

kolor: wielokolorowy

waga z opakowaniem: 0.723kg

EAN: 8413082972721

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ