Inteligentna mata BeSafe Anti-Abandon

symbol: BS11008312 N8/20
0+

Inteligentna mata BeSafe Anti-Abandon

BeSafe Anti-Abandon to innowacyjne urządzenie do umieszczenia na siedzeniu fotelika samochodowego. Pasuje do wszystkich fotelików samochodowych BeSafe.

  • Łatwy montaż na wszystkich fotelikach samochodowych BeSafe poprzez umieszczenie podkładki na siedzisku
  • Powiadamia rodzica (alarmem dźwiękowym) na smartfonie, jeśli dziecko zostanie pozostawione w samochodzie
  • W przypadku braku odpowiedzi na powiadomienie na smartfonie, wysyłany jest SMS na wcześniej wybrane numery telefonów, wskazujące współrzędne geograficzne samochodu


Urządzenie BeSafe Anti-Abandon to innowacyjna mata, którą nakłada się na siedzisko fotelika samochodowego dla dziecka. Technologia Bluetooth w połączeniu z czujnikiem opracowanym i wyprodukowanym przez Digicom B810 Group pozwala wykryć obecność dziecka na siedzisku, zapobiegając ryzyku pozostawienia go w samochodzie.

Informacje techniczne:

  • łatwa w montażu na wszystkich fotelikach samochodowych
  • żywotność baterii: 4 lata
  • możliwość zapisania w aplikacji do 3 numerów telefonów (2 standardowe; 1 alarmowy - automatyczny w danym kraju) jednocześnie


Uwaga
Urządzenie nie zastępuje nadzoru dorosłych nad dziećmi. Uściślono również, że ani ta aplikacja, ani podłączone do niej urządzenie nie mogą być traktowane ani rozumiane przez użytkownika jako system bezpieczeństwa. Użytkownik musi zatem podjąć wszelkie uzasadnione środki w celu uniknięcia lub ograniczenia wszelkich szkód lub negatywnych skutków, które mogą wynikać z właściwego i niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Aplikacja na iOS >>

Aplikacja na Android >>

UWAGA! Aplikacja wyłącznie w języku angielskim.

wiek: 0+

kolor: szary/czarny

wymiary (cm): szer. 21 x wys. 1.5 x dl/gl. 28

waga produktu po rozpakowaniu: 0.03kg

waga z opakowaniem: 0.3kg

EAN: 7072754004217

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE