Butelki, kubki, bidony, smoczki dla dzieci

Naczynia, sztućce dziecięce, śliniaki dla dzieci

Akcesoria dla mamy

Nanobebe butelki, kubki, bidony, smoczki dla dzieci

Przygotowując się do roli rodzica – najważniejszej w życiu, chcemy aby nasz maluszek miał wszystko, co najlepsze. Szukamy produktów z atestami i wysokiej jakości, które nie wywołają uczulenia i będą bezpieczne dla dziecka. Szczególną czynnością jest karmienie dziecka. Rodzice chcą, aby pokarm był pełnowartościowy, zawierał wszystkie niezbędne składniki i minerały, a przy tym był odpowiednio przechowywany. Produkty, w których przechowujemy pokarm, nie powinny łatwo ulegać uszkodzeniom, ale przede wszystkim nie mogą mieć w swoich składach substancji, które w różnych warunkach – przy schładzaniu, zamrażaniu, podgrzewaniu – przenikną do pokarmu.

Nanobebe Butelka, jako pierwszy zastępca piersi mamy

Najważniejszym i najlepszym pokarmem dla rozwoju dziecka jest mleko matki. Zawiera ono wszystkie niezbędne substancje i składniki odżywcze. Wszelkie białka i tłuszcze zapewniają prawidłowy rozwój już od pierwszych chwil. Niestety, nie zawsze mama może karmić swoje dziecko piersią. Bywa i tak, że ból przy karmieniu jest nie do zniesienia, że kobieta musi brać leki, które przenikają do pokarmu i mogą mieć szkodliwy wpływ na maluszka lub ma zbyt małą albo dużą ilość pokarmu.

W związku z tym kobiety często decydują się na karmienie dziecka mlekiem modyfikowanym. Jednakże są także sytuacje, gdy młode mamy muszą wrócić do pracy i jest to jedyne przeciwwskazanie do karmienia piersią. Co zrobić w takim przypadku? Jak wtedy karmić maluszka? Sklep Marko-baby oferuje nam specjalne butelki do karmienia i przechowywania pokarmu. Mają one unikatowy kształt zbliżony do piersi. Dzięki temu pokarm szybciej się schładza i podgrzewa.

Jest to bardzo istotne, ponieważ właśnie wtedy zapobiegamy utracie niezbędnych substancji odżywczych. Taka geometria powala na równomierne, cienkie rozłożenie pokarmu. Dzięki specjalnemu adapterowi, mleko możne być pompowane bezpośrednio do butelki. Taki kształt zapewnia także łatwiejsze przechowywanie, ponieważ możemy ustawiać butelki jedna na drugą. Pomoże to też w określeniu, w której butelce jest pokarm odciągnięty wcześniej. Nawet smoczek przypomina kształt brodawki. Pozwoli to dziecku na ciągły rozwój, a gdy tylko mama będzie mogła karmić piersią – maluszek bez problemu się przestawi.

Dostępne są butelki w dwóch rodzajach o mniejszej i większej pojemności. Dodatkowo butelka z większą pojemnością ułatwia dziecku przejście do standardowej butelki. Dodatkowo sklep Marko-baby oferuje pojemnik do podgrzania mleka. Podgrzewacz jest dostosowany do butelki i powoduje sprawne, szybkie i równomierne podgrzanie kobiecego mleka. Wystarczy włożyć do podgrzewacza butelkę i napełnić go ciepłą wodą.

Smoczek Nanobebe – wierny kompan

Nikt nie wyobraża sobie dziecka bez smoczka. Wyróżniamy smoczki, które służą do karmienia i są dopasowane do butelek i smoczki uspokajające. Smoczki z wolnym przepływem są przeznaczone dla dzieci już od pierwszych chwil życia do około 3 miesięcy, te ze średnim od trzeciego miesiąca, z szybkim od szóstego miesiąca życia, a te z wycięciem Y również od szóstego miesiąca, z tym że wycięcie Y pozwala na przepływ bardziej gęstych pokarmów.

Smoczki do butelek mają zaawansowany system podwójnego odpowietrzania, który zapobiega i zmniejsza kolkę. Kształt smoczka przypomina pierś matki. Dodatkowo jest bardzo miękki jak skóra. Smoczek jest wykonany z silikonu medycznej klasy i w porównaniu do smoczków lateksowych – silikonowe nie zawierają alergenów. Smoczki ze sklepu Marko-baby są wolne od BPA. System wentylacji, który jest w smoczkach, redukuje ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia. Dodatkowo smoczki mają łatwy w obsłudze zatrzask.

Smoczki uspokajające są wykonane z takiego samego materiału jak smoczki do karmienia i dodatkowo są wolne od ftalanów. Są wytrzymałe, bardzo miękkie i lekkie, dzięki czemu maluszek może z niego skorzystać już od pierwszych dni życia. Konstrukcja smoczka pozwala na pozostanie i utrzymanie się w małych ustach niemowlęcia. Smoczek jest jednoczęściowy, spełnia standardy Amerykańskiej Akademii Pediatrii dla noworodków. Często młodzi rodzice, stosując smoczki, martwią się o przyszłe wady zgryzu u swojego dziecka. Unikalny kształt smoczka ze sklepu Marko-baby promuje zdrowy rozwój jamy ustnej. Tak jak w przypadku smoczków karmiących — smoczki uspokajające dzielą się na takie, które możemy stosować do trzeciego i od trzeciego miesiąca życia.

Nanobebe dodatki dla mamy

Jeśli kobieta musi odciągać pokarm dla swojego dziecka, niezbędny jest laktator. Sklep Marko-baby oferuje adaptery do wszelkich laktatorów o wąskich i szerokich szyjkach. Takie adaptory umożliwiają higieniczne pompowanie mleka, bezpośrednio do butelki. Użycie jest bardzo proste – wystarczy zakręcić adaptor na butelce, a następnie wkręcić laktator.

Każda mama karmiąca zrozumie problem wyciekającego mleka. Sklep Marko-baby ma w swoim asortymencie wkładki laktacyjne na dzień i na noc. Skutecznie usuwają one wilgoć, przez co mama czuje suchość i zapobiega plamom na ubraniach. Wkładkę można przymocować za pomocą dwóch samoprzylepnych pasków. Dodatkowo są one zapakowane w woreczki, więc można je spakować do torebki, a użyć w innym miejscu. W opakowaniu znajdziemy 40 cienkich wkładek na dzień i 20 chłonnych wkładek na noc.

Akcesoria organizacyjne, które ułatwią życie

Dbanie o czystość i sterylność butelek i smoczków jest możliwe dzięki akcesoriom, które możemy dokupić. Jednym z nich jest suszarka z widełkami, która powoduje, że butelki i smoczki będą szybciej się suszyć. Co więcej, widełki są różnej długości, więc pasują do różnych wielkości butelek i można je ustawiać, w zależności od potrzeby. Suszarka jest płaska i zajmuje mało miejsca. Pod spodem jest wyposażona w tacę ociekową, którą można łatwo wyjąć i usunąć zgromadzoną wodę. Podstawa jest antypoślizgowa, a suszarka ma system odpowietrzania.

Poza butelkami młoda mama może przechowywać pokarm w specjalnych torebkach, które zapobiegają rozlewaniu się pokarmu. Posiadają podwójny zamek, są płytkie, szczelne i trwałe. Wykonane z plastiku, który jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Szeroki otwór pozwala na łatwe napełnienie torebki, a one same zajmują mało miejsca. Organizer przeznaczony do przechowywania torebek pozwala na  higieniczne segregowanie. Torebki posiadają etykiety, na których możemy napisać datę, godzinę i objętość.

Sklep oferuje możliwość składania zamówień telefonicznie. Zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin. Jest możliwa wysyłka zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ