Elektryczny pilnik do paznokci dla dzieci Valencia

symbol: ML89608
nowość
Elektryczny pilnik do paznokci dla dzieci Valencia 1
0+

Elektryczny pilnik do paznokci dla dzieci Valencia

79 zł
+-
Elektryczny pilnik do paznokci dla dzieci Valencia

Elektryczny pilnik Miniland Valencia pozwala szybko i bezpiecznie przycinać małe paznokcie dziecka. Dzięki swojej funkcjonalności jest niezastąpionym narzędziem w codziennej pielęgnacji, zapewniając komfort zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom.

6 głowic dla całej rodziny
Pilnik wyposażony jest w 6 różnych wymiennych głowic, które umożliwiają szybkie, łatwe i bezpieczne piłowanie delikatnych paznokci dziecka i dostosowują się do potrzeb całej rodziny.
Posiada 4 głowice dostosowane do paznokci najmłodszych dzieci, o różnej chropowatości (ultracienkie, drobne, średnie i grube) i 2 głowice dla dorosłych do polerowania i nabłyszczania. Głowice można łatwo wymieniać.

2 prędkości
Posiada dwie prędkości (wysoką i niską), aby łatwo sterować pilnikiem i delikatnie piłować paznokcie.

Bezpieczna
Dzięki funkcji automatycznego wyłączania można piłować paznokcie dziecka zarówno u dłoni, jak i stóp.

Idealny w podróży
Pilnik Miniland można zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ jest mały i kompaktowy, a w zestawie znajduje się etui, w którym można przechowywać zarówno pilnik, jak i jego głowice, dzięki czemu zawsze można go mieć pod ręką.

Cichy mechanizm
Dzięki cichemu mechanizmowi możesz piłować paznokcie dziecka bez konieczności jego budzenia.

Ergonomiczny i łatwy w użyciu
Przeznaczony do delikatnych paznokci niemowląt. Pozwala szybko i łatwo piłować paznokcie.


Starannie zaprojektowana kolekcja, która będzie towarzyszyć Twojemu dziecku w pierwszych miesiącach życia. Nowa kolekcja akcesoriów do karmienia i pielęgnacji niemowląt Miniland Valencia emanuje ciepłą i przyjemną kolorystyką, inspirowaną hiszpańską Valencią. Jej motywy przenoszą nas do marzycielskiego życia na wsi, gdzie liście, światło, owoce cytrusowe, spokój i rodzina są częścią codziennego życia. Kiedy masz dziecko, czas leci szybko i dlatego ważne jest, aby znaleźć sposób by spędzać z nim jak najwięcej czasu. To te rodzinne chwile, które wypełniają nasze życie i które z biegiem czasu cenimy: karmienie dziecka, towarzyszenie mu podczas karmienia uzupełniającego, zabieranie go na spacer, wspólny piknik na świeżym powietrzu lub po prostu bycie przy nim.

W ramach tej kolekcji znajdziesz termosy na płyny i pokarmy stałe, izolowane pokrowce umożliwiające przenoszenie termosów w dowolne miejsce, butelkę termiczną ze smoczkiem, hermetyczne pojemniki umożliwiające organizację i przechowywanie posiłków, a także zestawy anatomicznych sztućców. Kolekcja Valencia oferuje również uchwyt na smoczek, etui na dokumenty zdrowotne, zestaw do pielęgnacji dziecka oraz łatwy w użyciu zestaw termometrów.

 

wiek: 0-8lat

kolor: biały

materiał: polipropylen

waga z opakowaniem: 0.16kg

EAN: 8413082896089

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE