Cloud b® Soothing Sounds Przytulanka pozytywka króliczek Bennie

symbol: CL-7106-BB N10/2020
nowość
0+

Cloud b® Soothing Sounds Przytulanka pozytywka króliczek Bennie

117,90 zł

dostępność: czekamy na dostawę

dostawa w Polsce: od 7 zł zobacz »

dostawa zagraniczna: od 79 zł / EUR 20 zobacz »

Twoje ulubione, uspokajające dźwięki powracają w zupełnie nowej postaci! Ten sympatyczny, milutki Króliczek Bennie jest idealnym towarzyszem w nocy, dzięki ukrytemu mechanizmowu dźwiękowemu, który odtwarza 8 kojących dźwięków i melodii, aby pomóc dziecku zapaść w spokojny, relaksujący sen. Wyjątkowo przytulny i miękki pluszak będzie ulubionym towarzyszem do zabawy w ciągu dnia i najlepszym rozwiązaniem podczas snu dla Twojego dziecka.

Cechy:

  • odtwarza 8 kojących dźwięków: bicie serca matki, wiosenny deszcz, fale oceanu, piosenki wielorybów, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasyczna kołysanka, spokojna melodia 
  • regulacja głośności
  • timer - dwie opcje - wyłącza się po 23 lub 45 minutach
  • dzięki rzepom pozytywkę można łatwo zapiąć do łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego
  • wymienne baterie
  • można prać w pralce i suszyć po wyjęciu wnętrza pozytywki (mechanizmu)
  • wykonanie najwyższej jakości
  • odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych
  • 2 x baterie AA w zestawie

 

Działa jak sen

Kojące dźwięki zawierają 4 rodzaje białego szumu, które jak udowodniono, pomagają uspokoić maluchy, gdy nadchodzi pora snu, w tym bicie matki serca. Kroliczek Bennie gra również 4 popularne kołysanki, takie jak Rockabye Baby, które będą się podobać zarówno dziecku, jak i rodzicom. Ponieważ małe uszy są bardziej wrażliwe, wszystkie produkty Cloud B są utrzymywane w zalecanych poziomach głośności.

Łatwy w obsłudze

Kiedy nadchodzi pora snu, pozytywkę można z łatwością przyczepić do każdego łóżeczka, dzięki rzepom z tyłu jej główki. Możliwość wyboru 8 kojących melodii, pozwoli Twojemu dziecku zasnąć w mgnieniu oka, a to wszystko za sprawą tylko jednego przycisku. Po 23 lub 45 minutach (w zależności do wybranej opcji) Króliczek Bennie wyłącza się, aby zaoszczędzić baterię i stworzyć cichą atmosferę, która wprowadzi dziecko w najgłębszy sen, zgodnie z zalecaniami pediatrów. Kiedy Bennie potrzebuje kąpieli, wyciągnij mechanizm ze środka i po prostu wrzuć ją do pralki.

Ten przytulny kompan to idealny prezent dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Dostarczenie kojących dźwięków, z super przytulnego pluszaka, to najlepsza pomoc w zasypianiu i z pewnością będzie jednym z najlepszych towarzyszy dziecka.

 

 

 

wiek: 0+

kolor: szary

wymiary (cm): szer. 10 x wys. 19.5 x dł/gł. 1

EAN: 0872354012936

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE