Uspokajająca nakładka na uda - mała

symbol: KAKT21002
Uspokajająca nakładka na uda - mała 1
3L+

Uspokajająca nakładka na uda - mała

199 zł
+-Zabawki Training2s

Uspokajająca nakładka w Dzień Dobry TVN

Nakładka na uda otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem.
Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu.

Nakładka na uda - poprawia koncentrację i skupienie

Niektóre dzieci łatwo rozprasza otaczające ich środowisko. Trudno im się skupić i skoncentrować podczas nauki. Może być to spowodowane problemem przetwarzania sensorycznego. Nakładka obciążająca na uda może poprawić sytuację, a nawet rozwiązać problem. Jest zaprojektowana specjalnie dla dzieci, które mają problem z usiedzeniem na miejscu. Połóż nakładkę obciążającą na uda dziecka. Zwiększy ona propriocepcję i świadomość pozycji ciała. Może poprawić przetwarzanie sensoryczne i koncentrację, a także da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokoi je i zredujuje niepokój.

wiek: 3lat+

kolor: czerwony/czarny

materiał: plusz

wymiary (cm): szer. 22 x wys. 60

waga produktu po rozpakowaniu: 1.36kg

waga z opakowaniem: 1.62kg

EAN: 4892493210020

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ