Uspokajająca nakładka na uda - duża

symbol: KAKT21003 N15
Uspokajająca nakładka na uda - duża 1
3L+

Uspokajająca nakładka na uda - duża
Zabawki Training2s

Uspokajająca nakładka w Dzień Dobry TVN

Nakładka na uda otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem.
Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu.

Uspokajająca nakładka - poprawia koncentrację i skupienie

Niektóre dzieci łatwo rozprasza otaczające ich środowisko. Trudno im się skupić i skoncentrować podczas nauki. Może być to spowodowane problemem przetwarzania sensorycznego. Nakładka obciążająca na uda może poprawić sytuację, a nawet rozwiązać problem. Jest zaprojektowana specjalnie dla dzieci, które mają problem z usiedzeniem na miejscu. Połóż nakładkę obciążającą na uda dziecka. Zwiększy ona propriocepcję i świadomość pozycji ciała. Może poprawić przetwarzanie sensoryczne i koncentrację, a także da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokoi je i zredujuje niepokój.

wiek: 3lat+

kolor: czerwony/czarny

materiał: plusz

wymiary (cm): szer. 25 x wys. 70

waga produktu po rozpakowaniu: 2.27kg

waga z opakowaniem: 2.58kg

EAN: 4892493210037

karta produktu PDF »

administratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ