Uniwersalny pałąk/barierka do wózka

symbol: BRC-51284-220 N20
Uniwersalny pałąk/barierka do wózka 1
6m+

Uniwersalny pałąk/barierka do wózka

Uniwersalny pałąk do wózków

Uniwersalny pałąk/barierka do wózka marki Bumprider sprawdzi się idealnie, jeżeli Twój model nie jest wyposażony w ten element.

Uniwersalny system mocowania barierki do wózka sprawia, że można ją dopasować do wózka o różnych kształtach ram. To ten sam system, który wykorzystywany jest w dostawce do wózka dla starszego dziecka tej samej marki - dzięki temu uzyskujemy produkt, który pasuje do 100% wózków!

Jego elastyczna konstrukcja sama dopasowuje się do kształtu wózka. Sam pałąk obszyty jest miękką w dotyku tkaniną wysokiej jakości.
Pałąk możemy również regulować w 3 pozycjach.
Uniwersalny pałąk Bumprider zapewnia również szybki dostęp do dziecka, bez konieczności demontowania całego produktu z wózka - wystarczy wypiąć pałąk z elementu mocującego, który pozostaje na ramie wózka. Element mocujący wyposażony jest w pasek z klamrą, dzięki którym możemy dopasować go do ramy wózka o różnym kształcie i grubości.
Pałąk posiada dwa elementy mocujące (po jednym na każdą ze stron) - dzięki temu można wypiąć pałąk z jednej bądź drugiej strony wózka.

Wszystkie elementy pałąka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, jest łatwy i szybki w obsłudze.

wiek: 6m+

kolor: czarny

wymiary (cm): szer. 38 x wys. 4 x dł/gł. 20

waga produktu po rozpakowaniu: 0.44kg

waga z opakowaniem: 0.72kg

EAN: 1200212842200

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ