Uniwersalny pałąk/barierka do wózka

symbol: BRC-51284-220 N20
nowość
6m+

Uniwersalny pałąk/barierka do wózka

139 zł

dostępność: planowana dostawa 02-11-2020

dostawa w Polsce: od 7 zł zobacz »

dostawa zagraniczna: od 79 zł / EUR 20 zobacz »

Uniwersalny pałąk do wózków

Uniwersalny pałąk/barierka do wózka marki Bumprider sprawdzi się idealnie, jeżeli Twój model nie jest wyposażony w ten element.

Uniwersalny system mocowania barierki do wózka sprawia, że można ją dopasować do wózka o różnych kształtach ram. To ten sam system, który wykorzystywany jest w dostawce do wózka dla starszego dziecka tej samej marki - dzięki temu uzyskujemy produkt, który pasuje do 100% wózków!

Jego elastyczna konstrukcja sama dopasowuje się do kształtu wózka. Sam pałąk obszyty jest miękką w dotyku tkaniną wysokiej jakości.
Pałąk możemy również regulować w 3 pozycjach.
Uniwersalny pałąk Bumprider zapewnia również szybki dostęp do dziecka, bez konieczności demontowania całego produktu z wózka - wystarczy wypiąć pałąk z elementu mocującego, który pozostaje na ramie wózka. Element mocujący wyposażony jest w pasek z klamrą, dzięki którym możemy dopasować go do ramy wózka o różnym kształcie i grubości.
Pałąk posiada dwa elementy mocujące (po jednym na każdą ze stron) - dzięki temu można wypiąć pałąk z jednej bądź drugiej strony wózka.

Wszystkie elementy pałąka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, jest łatwy i szybki w obsłudze.

wiek: 6m+

kolor: czarny

waga produktu po rozpakowaniu: 0.44kg

waga z opakowaniem: 0.72kg

EAN: 5060229627834

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE