Pojemnik śniadaniowy ECO-friendly 1L - Żabka

symbol: ML89459
Pojemnik śniadaniowy ECO-friendly 1L - Żabka 1
0+

Pojemnik śniadaniowy ECO-friendly 1L - Żabka

99 zł
+-

 
Smaczne jedzenie w najlepszym opakowaniu

Pudełko śniadaniowe dla dzieci ozdobione uroczym wzorkiem doskonale sprawdzi się do przechowywania ulubionych przekąsek. Jest idealne dla najmłodszych, aby zabrać smakołyki w dowolne miejsce.

Pudełko wykonane zostało z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Jest niezwykle trwałe i odporne.

Posiada hermetyczne zamknięcie, które zapobiega niechcianym wyciekom oraz utrzymuje świeżość posiłków na dłużej, zachowując smaki i aromaty. W pudełku znajduje się także wyjmowana silikonowa przegroda do oddzielania różnych produktów spożywczych. Dzięki temu posiłek można podzielić na porcje w odpowiedniej wielkości, zgodnie z własnymi potrzebami, dodając więcej lub mniej z każdej strony. 

Pudełko jest łatwe do czyszczenia. Można je umyć w zmywarce, bez obawy o to, że straci swój kolor.

 

Najsmaczniejsze jedzenie w najlepszym opakowaniu

Ten pojemnik na lunch jest idealny dla najmłodszych, aby zabrać przekąski lub jedzenie w dowolne miejsce. Małe pudełka, które można wykorzystać do wszystkich przekąsek lub posiłków, dzięki czemu żywność jest wyjątkowo świeża.


Naturalne materiały

Wykonane w 100% z naturalnych, wytrzymałych materiałów, aby uczyć maluchy, jak ważne jest dbanie o środowisko i szanowanie świata, w którym będą żyć.


Każdy kawałek jedzenia na właściwym miejscu

Są odpowiedniej wielkości do przechowywania dwóch rodzajów żywności, podzielonych na dwie porcje za pomocą wyjmowanej silikonowej przekładki. Ponieważ możesz łatwo usunąć separator, możesz kształtować każdą komorę zgodnie z własnymi potrzebami, dodając więcej lub mniej z każdej strony.


Szczelna pokrywa

Pokrywka ma wewnątrz małą silikonową opaskę, która zapewnia całkowicie hermetyczne zamknięcie, unikając nieznośnych rozlań i utrzymując świeżość żywności na dłużej, zachowując smaki i aromaty.


Projekt z motywem natury

Pojemnik zawiera dwa wspaniałe projekty o tematyce przyrodniczej: przyjazną żabkę i urocze małe pisklę.Można myć w zmywarce
Cały zestaw można myć w zmywarce.

wiek: 0+

kolor: zielony/kremowy

wymiary (cm): szer. 12.5 x wys. 6 x dł/gł. 19

waga produktu po rozpakowaniu: 0.258kg

waga z opakowaniem: 0.284kg

EAN: 8413082894597

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ