Pluszowa zawieszka - Słońce

symbol: CB022
nowość
Pluszowa zawieszka - Słońce 1
0+

Pluszowa zawieszka - Słońce

Pluszowa zawieszka - Słońce

Pluszowa Zawieszka - Słońce to interaktywna zabawka sensoryczna zaprojektowana specjalnie dla niemowląt, którą można trzymać w dłoni lub zawiesić nad łóżeczkiem lub wózkiem dziecka.

Zawiera szeleszczące, pomarszczone wypełnienie, którego dźwięk i dotyk zachwycą Twoje maluchy. Sztruksowe nóżki zawierają piszczałkę i grzechotkę. Gryzak może pełnić funkcję haczyka do zawieszenia zabawki nad łóżeczkiem lub wózkiem. Elementy twarzy są wyszywane dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Pluszowa Zawieszka - Słońce ma klasyczny wzór Słońca z przodu i niestandardowy nadruk Słońca na miękkiej, przytulnej flaneli z tyłu.

 

Cechy:

IDEALNY ROZMIAR:
Pluszowa Zawieszka - Słońce to interaktywna zabawka sensoryczna o przekątnej 16 cm zaprojektowana specjalnie dla niemowląt.

BEZPIECZEŃSTWO:
Wykonane z miękkiego, całkowicie nowego materiału poliestrowego, który spełnia przepisy dotyczące zabawek CPSC w USA i UE. Wiek 0+.

WSPANIAŁY PREZENT:
Zapewnij dziecku rozrywkę w podróży dzięki temu planetarnemu kumplowi do zabawy, który oferuje delikatne dźwięki, miękkie tekstury do odkrywania i wyrazistą twarz.

KLASYCZNY DESIGN: Pluszowa Zawieszka - Słońce ma klasyczny design Słońca z przodu i niestandardowy nadruk Słońca na miękkiej, przytulnej flaneli z tyłu.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PRANIA:
Aby dłużej przebywać w towarzystwie, należy czyścić go punktowo łagodnym detergentem i zimną wodą. Silikonowy gryzak przed każdym użyciem należy czyścić wilgotną ściereczką.

 

Rozmiar:

16 x 24 x 0,1 cm

 

wiek: 0+

kolor: Pomarańczowy, żółty

materiał: Poliester

EAN: 793888685734

karta produktu PDF »

CAPTCHA Image

administratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ