Plecak izotermiczny ECO-friendly - Żabka

symbol: ML89558
Plecak izotermiczny ECO-friendly - Żabka 1
3L+

Plecak izotermiczny ECO-friendly - Żabka

119 zł
+-

Ten super słodki plecak został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które codziennie przemierzają drogę do parku lub przedszkola - bezpiecznie i zabawnie dla małych brzdąców. Ciekawa postać żabki zachęci dziecko do zabrania plecaka z sobą a pojemne kieszenie pozwolą na spakowanie dowolnych zabawek czy przekąsek.  Jasny i kolorowy design sprawi, że te wesołe postacie będą z pewnością wyróżniać się na przedszkolnych półkach i wieszakach!

Tkanina użyta do wykonania plecaka pochodzi z plastiku pochodzącego z recyklingu (rPET), a wewnętrzna warstwa izolacyjna pomaga utrzymać temperaturę i chroni dziecięce obiady i przekąski przed zmianami temperatury.

Ten ekologiczny plecak ma dwie kieszenie o różnych rozmiarach. Główna kieszeń jest pokryta izolacją, która pomaga utrzymać temperaturę żywności, a także ma specjalną małą kieszonkę do trzymania butelki i zapobiegania jej przewracaniu się i przesuwaniu w środku. Druga kieszeń, która jest mniejsza, idealnie nadaje się do przechowywania akcesorium lub zabawki dziecka.

Do plecaka dołączona jest etykieta, którą można spersonalizować imieniem dziecka, aby samo rozpoznało je w przedszkolu lub nie zgubiło w parku. Wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, które chronią butelki i pojemniki, a także zachowują higienę akcesoriów.

wiek: 3lat+

kolor: zielony

wymiary (cm): szer. 5 x wys. 29 x dł/gł. 25

waga produktu po rozpakowaniu: 0.1kg

waga z opakowaniem: 0.185kg

EAN: 8413082895587

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ