Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - niebieska

symbol: OB-14 N10/20
Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - niebieska 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - biała
Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - niebieska
Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - różowa
Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - szary

Odcisk bobasa - podwójna ramka z glinką - niebieska

48,65 zł
+-

Nowa Marka Tiny Memories przedstawia zestaw do samodzielnego, szybkiego i niezwykle prostego wykonania pamiątkowego odcisku rączki, stópki nawet u bardzo małych dzieci. Nasz produkt stanowi podwójna ramka, wykonana z naturalnego drewna.

W zestawie znajduje się także wyjątkowo miękka i plastyczna glinka, oczywiście przebadana w Polsce zgodnie z najnowszą normą unijną dotyczącą zabawek. Jest ona bardzo delikatna i plastyczna, dzięki czemu nawet najmniejsze maluchy wraz z rodzicami będą miały fantastyczną zabawę podczas wykonywania pamiątkowego odcisku.

Dużym atutem naszej glinki jest także to, że nie ma potrzeby jej wypalać. Jest ona tak przygotowana, aby wysychała samoczynnie na powietrzu. Każdy z zestawów zawiera szczegółową instrukcję obsługi oraz umieszczony jest w przepięknym opakowaniu. Nasz produkt może śmiało stanowić uroczy prezent dla Maluszka, jak również być niespodzianką sprawioną mu przez rodziców.

wiek: 0+

kolor: Niebieski

wymiary (cm): szer. 32 x wys. 22 x dł/gł. 2

waga z opakowaniem: 0.3kg

EAN: 5901436568339

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ