Nosidełko ergonomiczne Izmi 9 m+ - szare

symbol: IZTC-CO-MG
9m+

Nosidełko ergonomiczne Izmi 9 m+ - szare

299 zł
209 zł
Szczęśliwe noszenie z Izmi
Pozycja z przodu
Pozycja z tyłu
Pozycja z boku
Szerokość siedzenia

Nosidełko dziecięce Izmi zostało specjalnie zaprojektowane dla Twojego rosnącego maluszka – przeznaczone dla dzieci od 9 miesiąca życia. Produkt niezwykle łatwo jest założyć, jest wygodny i prosty w użytkowaniu.

Nosidełko wykonane z miękkiej i lekkiej tkaniny
Miękka tkanina dopasowuje się do kształtu ciała Twojego dziecka, zapewniając mu najwyższy komfort. Nosidełko jest lekkie  - dla Ciebie oznacza to wsparcie dla kręgosłupa bez żadnego dodatkowego ciężaru. Pasy nosidełka można regulować, dopasowując je do sylwetki. Pasy możesz ustawić bliżej szyi lub na ramionach – jak Tobie wygodniej. Materiał, z którego wykonane jest nosidełko, jest bardzo lekki i szybkoschnący. Nosidełko można prać w pralce.

Dla Twojego rosnącego dziecka
Korzystaj z nosidełka Izmi od czasu, gdy maluszek ukończy 9 miesiąc życia. Produkt został specjalnie zaprojektowany, aby dostosował się do Twojego rosnącego dziecka, jednocześnie zapewniając komfort również Tobie.

Ergonomiczny  i wspomagający
Dzięki swojej fantastycznej konstrukcji nosidełko zapewnia równomierne rozłożenie masy ciała dziecka, co w efekcie zmniejsza nacisk na plecy rodzica. Forma nosidełka gwarantuje najlepszą możliwą pozycję również dziecku, zapewniając naturalny rozwój bioder od 9 miesiąca życia. Unikalne paski ściśle dopasowują się do ramion rodzica, a górna część nosidełka zapewnia maluchom odpowiednie podparcie głowy. Możliwość regulowania wysokości siedzenia zapewnia komfort i wygodę w czasie dorastania malucha. Dzieci bardzo lubią obserwować otoczenie, dlatego możliwość odpięcia i odwinięcia górnej części nosidełka pozwala dziecku zaspokoić ciekawość.

Łatwy w użyciu
W pełni regulowana i inteligentna konstrukcja sprawia, że nosidełko Izmi jest proste i łatwe w użyciu już od pierwszego dnia użytkowania.

Wiele pozycji noszenia
Nosidełko pozwala bezpiecznie nosić dziecko w trzech wygodnych pozycjach: przodem do rodzica, na plecach oraz z boku, więc niezależnie od sytuacji maluch zawsze będzie bezpieczny.

Praktyczny i prosty w obsłudze
Nosidełko jest niezwykle praktyczne i możesz z niego korzystać przez cały dzień, bez względu na to, gdzie się akurat znajdujesz. Ponadto  produkt jest niezwykle łatwy w użyciu.

Kto stworzył nosidełko?
Nosidełko dziecięce Izmi zostało zaprojektowane przez Emily Williamson, matkę i eksperta w zakresie noszenia dzieci. Po szeroko zakrojonych badaniach z udziałem mam i ojców Emily zaprojektowała w Wielkiej Brytanii nosidełko Izmi, które zapewnia odpowiednie wsparcie oraz komfort zarówno rodzicom, jak i dziecku. Udało jej się stworzyć produkt trwały, który posłuży wiele lat, a jednocześnie bezpieczny  i zdrowy dla bioder, co zostało potwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego.

Cechy:

  • 3 pozycje noszenia
  • wykonane z bezpiecznych dla dzieci materiałów
  • przeznaczony dla dzieci od 8 kg do 27 kg (od ok. 9 miesiąca życia)
  • łatwy i szybki sposób zakładania
  • nosidełko jest lekkie i zapewnia komfort
  • certyfikowany jako „zdrowy dla bioder” przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego
  • możesz użyć dwóch nosidełek Izmi do noszenia dwójki dzieci z jednym dzieckiem z przodu, a drugim noszonym z tyłu
  • można prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza
  • testowane zgodnie z normą bezpieczeństwa EN13209-2: 2015 i amerykańskim standardem bezpieczeństwa ASTM F2236

 

Materiał zewnętrzny, podszewka i paski: 100% bawełna

wiek: 9m+

waga dziecka: 8-27kg

kolor: szary

materiał: bawełna 100%

wymiary (cm): szer. 134 x wys. 54 x dl/gl. 1.5

waga produktu po rozpakowaniu: 0.45kg

waga z opakowaniem: 0.5kg

EAN: 5060266210235

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE