REKLAMACJE: ZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ / WADY

 1. Jesteśmy zobowiązani dostarczyć towar bez wad. W przypadku braku zgodności towaru z umową Konsumentowi przysługują uprawnienia określone w rozdziale 5a ustawy o prawach konsumenta. Na zasadach tam określonych Konsument może żądać naprawy lub wymiany towaru niezgodnego z umową, bądź złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny towaru albo odstąpić od umowy.
 2. Ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową ujawniony w ciągu 2 lat od jego dostarczenia, chyba że dla danego towaru określiliśmy dłuższy termin przydatności do użycia – w takim przypadku obowiązuje ten dłuższy termin.
 3. W razie braku zgodności towaru z umową powyższe postanowienia dotyczące Konsumenta stosuje się również do osoby fizycznej zawierającej umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie ma ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 4. Informacje dotyczące ewentualnej dodatkowej gwarancji i jej szczegółowe warunki są zawsze dołączane do produktu oraz dostępne na stronach informacyjnych sklepu internetowego.
 5. Prosimy o zwracanie produktów na adres: Janusz Musioł MARKO spółka komandytowa, ul. Marklowicka 17, 44-300 Wodzisław Śląski.
 6. Można skorzystać z elektronicznego formularza zgłoszenia reklamacji lub formy drukowanej (pobierz wzór).
 7. Reklamacje można składać:
  a) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: REKLAMACJE@marko-baby.pl
  b) na piśmie na adres: Janusz Musioł MARKO spółka komandytowa, ul. Marklowicka 17, 44-300 Wodzisław Śląski
  c) kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem telefonu: 605 330-276, pn-pt 8-16.00
Strona tymczasowo niedostępna.

Przepraszamy - wystapił nieznany problem z aplikacją.

Proszę sprobować ponownie lub powiadomić o tym problemie dział techniczny - adres email: admin@marko-zabawki.pl.Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ