Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - peak mesh

symbol: BS11025670-PM
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - peak mesh 1
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - antracyt mesh
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - czarny cab
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - metaliczny melanż
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - morska zieleń
Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - peak mesh

Fotelik samochodowy BeSafe Stretch B - peak mesh

2.897 zł
+-
Montaż wkładki Baby Shell™ w foteliku
Demontaż wkładki Baby Shell™
Fotelik BeSafe Stretch - ogólny film 1
Fotelik BeSafe Stretch - ogólny film 2
Instalacja na tylniej kanapie
Instalacja na przedniej kanapie
Test zderzeniowy - fotelik Stretch

BeSafe Stretch B to fotelik samochodowy 2 w 1 montowany tyłem do kierunku jazdy, przeznaczony dla Twojego dziecka od urodzenia do 125 cm i 36 kg. Niezależny od systemu ISOfix, pozwala zamontować fotelik w dowolnym miejscu w samochodzie, gdzie znajduje się 3-punktowy pas samochodowy.

Chcesz przewozić swoje dziecko tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to możliwe i zapewnić mu jednocześnie doskonały komfort i bezpieczeństwo? Zobacz fotelik BeSafe Stretch B!

Fotelik BeSafe Stretch B to najbardziej bezpieczny fotelik na długie lata już od pierwszych dni!
Montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Homologowany jest zgodnie z najnowsza normą bezpieczeństwa UN R129 i-Size do 125 cm wzrostu dziecka czyli nawet do 7 lat.

Fotelik BeSafe Stretch B - dzięki wkładce Baby Shell™ - można użytkować już od pierwszego dnia czyli od urodzenia dziecka do 36 kg i 125 cm.
Maksymalna waga dziecka to właśnie 36 kg.

BESAFE BABY SHELL™ - WEWNĘTRZNY MODUŁ NIEMOWLĘCY

Dla bezpieczeństwa i komfortu od narodzin
Moduł Baby Shell™
to jedyna w swoim rodzaju wkładka dla niemowląt, która zapewnia idealny kąt siedzenia niemowlaka, który jest identyczny z kątem siedzenia w fotelikach samochodowych dla niemowląt.
Dzięki własnej skorupie, która zawiera również po bokach pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™, wkład Baby Shell™ zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed uderzeniem z boku, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo.
Dodatkowa wkładka niemowlęca Newborn Hugger™, która umieszczona jest wewnątrz modułu Baby Shell™ to połączenie miękkich materiałów i sprytnie umieszczona wkładka poziomująca zapewniają noworodkom otulenie i wsparcie oraz dają idealny kąt siedzenia.
W module Baby Shell™ wykorzystuje się te same pasy uprzęży, co podczas używania fotelika BeSafe Stretch B jako fotelika dla malucha - zapewnia to stabilność i pozwala na korzystanie z popularnego i sprawdzonego systemu magnesów Magnetic Belt Assistants™, który sprawia, że wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika jest bezproblemowe.
Z wkładki Baby Shell™ można korzystać do momentu, aż dziecko osiągnie wzrost 87 cm.

 

 

POCHŁANIACZ ENERGII Dynamic Force Absorber™

Dzięki pochłaniaczowi energii Dynamic Force Absorber™, fotelik BeSafe Stretch B jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie umieszczone w zagłówku fotelika, które zapewnia optymalną ochronę dla najbardziej wrażliwych części ciała dziecka. Wykonany jest ze specjalnych materiałów i konstrukcji o różnych strefach elastyczności, które optymalnie pochłaniają siły podczas zderzenia bocznego, poprzez zginanie się po wewnętrznej stronie i pozostawanie bardziej sztywnym po zewnętrznej stronie.

Największa dla dziecka przestrzeń na nogi spośród wszystkich fotelików BeSafe

Podczas projektowania fotelika BeSafe Stretch B, jednym z najważniejszych aspektów do spełnienia było zapewnienie dziecku maksymalnego komfortu podczas jazdy samochodem przez wiele lat użytkowania fotelika. Dlatego też BeSafe Stretch B jest niezwykle przestronny, umożliwiając jednocześnie regulację odległości od oparcia kanapy do 30 cm, uzyskując w ten sposób potrzebną ilość miejsca na nogi dla dziecka.

Regulacja odchylenia siedziska

Siedzisko fotelika można regulować w dowolnym momencie, również po zainstalowaniu go w samochodzie, by zapewnić dziecku optymalny kąt siedzenia.

Wyjątkowa lekkość

Fotelik BeSafe Stretch B waży ok. 12,5 kg, co w tej kategorii fotelików czyni go niezwykle lekkim.

Intuicyjny i łatwy montaż

Miejsca do przeprowadzenia pasa bezpieczeństwa są łatwo dostępne i widoczne. System blokady i napinania pasa bezpieczeństwa został połączony w jednym miejscu i obsługiwany jest za pomocą obrotowego pokrętła. Dolne pasy kotwiczące posiadają automatyczny zwijacz.

Trwałe materiały fotelika

Użycie trwałych i bezpiecznych materiałów pozwoliło wydłużyć okres przydatności tego fotelika, aż do 15 lat. Wybierając fotel Stretch B dbasz o przyszłość naszej planety.

Dodatkowa ochrona SIP+

SIP+ to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa umieszczona z boku fotelika samochodowego BeSafe. SIP+ został skonstruowany tak, aby pochłaniać energię i zmniejszać obciążenie szyi i głowy dziecka nawet o dodatkowe 20% w przypadku zderzenia bocznego.

Najtrudniejszy test fotelików na świecie

BeSafe Stretch jest jednym z niewielu fotelików na rynku, który przeszedł niezwykle trudny i bardzo surowy szwedzki test zderzeniowy Test Plus.


CZTERY NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

1. Bardzo długi czas przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy (do ok. 7 lat):

 • Od 40 do 125 cm
 • Bardzo duża skorupa siedziska
 • Brak ryzyka szybkiego "wyrośnięcia" dziecka z fotelika, ponieważ maksymalna waga to 36 kg
 • Bardzo duża przestrzeń na nogi: do 26 cm!

2. Maksymalne bezpieczeństwo dzięki unikalnej koncepcji – innowacyjna rama Exo

 • Konstrukcja ramy łączy się z pasami samochodowymi i z podłogą, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas zderzenia czołowego
 • Sztywna skorupa siedziska absorbuje siły podczas uderzenia, utrzymując dziecko w stabilnej pozycji przy tym uderzeniu

3. Wygodny montaż w dowolnym miejscu w samochodzie z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa

 • Fotelik, dla maksymalnej wygody rodzica, montujemy za pomocą 3-pukntowego pasa bezpieczeństwa, niezależnie od tego, gdzie i czy w ogóle w samochodzie znajduje się system ISOfix.
 • Fotelik montujemy na dowolnym siedzeniu w samochodzie z nieaktywną poduszką powietrzną, w miejscu dozwolonym przez producenta pojazdu.
 • Zawsze musi być użyta noga wypierająca, a wskaźniki muszą być koloru zielonego.

4. Bardzo prosty montaż

 • Dolne pasy kotwiące ze zwijaczami ułatwiają napinanie
 • Widoczna i łatwo dostępna ścieżka prowadzenia pasa
 • Przyjazna dla użytkownika blokada i napinacz w jednym

 

Prosty montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa:

Krok 1: Ustaw ramę w jednej z pięciu pozycji, aby dopasować ją do dziecka (do 26 cm).

Krok 2: Przeprowadź pas przez widoczną i łatwo dostępną prowadnicę pasa przed siedzeniem fotelika i zatrzaśnij go w klamrze.

Krok 3: Obróć pokrętło umieszczone z tyłu fotelika, aż usłyszysz „kliknięcie”, aby zablokować i napiąć pas samochodowy. Łatwa i przyjazna dla użytkownika blokada i napinacz w jednym!

Krok 4: Zwolnij dolne pasy kotwiące i połącz je z punktem kotwiczenia w pojeździe. Pasy te posiadają zwijacz i są zintegrowane z siedziskiem. Ułatwia to napinanie.


INFORMACJE TECHNICZNE:

Wzrost: 40-125 cm
Waga: max 36 kg
Wiek: od urodzenia do 7 lat*
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Mocowanie: 3-punktowy pas samochodowy
Homologacja: UN R129 (i-Size)

Wzrost z Baby Shell™: 40 – 87 cm
Wzrost bez Baby Shell™: 61 – 105 cm

* Należy pamiętać, że podany przedział wiekowy stanowi jedynie wskazówkę opartą na średnich wartościach i nie ogranicza ani nie gwarantuje czasu użytkowania.

wymiary (cm): szer. 48 x wys. 50 x dł/gł. 80

waga produktu po rozpakowaniu: 15kg

waga z opakowaniem: 15.2kg

EAN: 7072754017217

karta produktu PDF »

specyfikacja produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności
BeSafe iZi Modular/ iZi Twist/Turn/Stretch Naramienniki - peak mesh


OSTATNIO PRZEGLĄDANE