Fotelik samochodowy BeSafe Go Beyond - antracyt mesh

symbol: BS11036236-AM
nowość
Fotelik samochodowy BeSafe Go Beyond - antracyt mesh 1
0+

Fotelik samochodowy BeSafe Go Beyond - antracyt mesh

1.697 zł
e-mail:
BeSafe Beyond - prezentacja
BeSafe Beyond - prezentacja
BeSafe - system Beyond
BeSafe - system Beyond
BeSafe Beyond
BeSafe Go Beyond - Bezpieczny sen

Poznaj nowy system BeSafe Beyond!
System BeSafe Beyond na nowo definiuje podróżowanie, czyniąc je łatwym i bezpiecznym. Nowa elastyczna, innowacyjna i wygodna konstrukcja zapewnia płynną podróż różnymi samochodami w miejsca docelowe, zapewniając niezrównane wrażenia rodzicom i najmłodszym.

Jedna baza – dwa foteliki samochodowe
System BeSafe Beyond składa się z dwóch fotelików i jednej bazy ISOfix, które można używać od urodzenia do około 6 roku życia (125 cm i 22 kg). Dzięki temu modułowemu systemowi rotacji, który zapewnia przedłużoną możliwość jazdy tyłem do kierunku jazdy, rodzice mają wszystko, czego potrzebują, bez konieczności jakichkolwiek kompromisów.

  beyond

 

BeSafe Go Beyond
BeSafe Go Beyond jest łatwy w obsłudze i zapewnia dziecku najwyższy komfort podczas jazdy. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 18 miesięcy.

 1. Active Lay Flat ™ - rewolucyjna funkcja zapewniająca dziecku bezpieczną podróż nawet w pozycji półleżącej w samochodzie. W razie wypadku fotelik samochodowy automatycznie ustawi się w pozycji pionowej, zapewniając bezpieczniejszy kąt podczas kolizji (funkcja działa, jeśli fotelik zamontowany jest na ISOfix).
 2. Uchwyt do przenoszenia - uchwyt do przenoszenia można obsługiwać jedną ręką. Dodatkowo uchwyt pełni funkcję bezpieczeństwa podczas kolizji, chroniąc dziecko przed uderzeniem o wnętrze samochodu.
 3. Przestrzeń do wzrostu - fotelik został zaprojektowany tak, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń dla rosnącego dziecka, aż do około 18 miesiąca życia (87 cm). Łatwo dostosujesz fotelik, usuwając dodatkowe poduszki i podnosząc zagłówek w miarę wzrostu malucha.
 4. Obrót dla łatwego dostępu - fotelik może obracać się na boki, gdy jest zamocowany na bazie ISOfix. Ta funkcja zapewnia łatwy dostęp od drzwi samochodu podczas wkładania dziecka do fotelika, chroniąc plecy i zapewniając wygodę maluchowi podczas zapinania pasów.
 5. Daszek przeciwsłoneczny - nisko opuszczany daszek przeciwsłoneczny, zaprojektowany w celu ochrony dziecka przed słońcem i pogodą. Można łatwo dostosować daszek z każdej strony w zależności od kierunku promieni słonecznych. Funkcja ta jest idealna do szybkiego sprawdzenia dziecka bez zakłócania jego snu.

 

Cechy:

 • Dla maksymalnej elastyczności fotelik można zamontować za pomocą systemu ISOfix przy użyciu bazy lub za pomocą wewnętrznego pasa samochodowego, prowadząc go przez odpowiednie mocowania.
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają optymalne bezpieczeństwo
 • Łatwa obsługa różnych funkcji jedną ręką
 • Wysokiej jakości materiały i lekka konstrukcja
 • Elastyczny i łatwy montaż dzięki bazie ISOfix

 

Informacje techniczne:

 • Wzrost: 40-87 cm
 • Waga: max 13 kg
 • Wiek: ok. 0-18 miesięcy
 • Kierunek: Tyłem do kierunku jazdy
 • Mocowanie: 3-punktowy pas samochodowy lub na bazie ISOfix
 • Homologacja: UN R129 (uniwersalny, i-Size z bazą)
 • Zatwierdzony do użytku w samolocie


Przestrzeń do rozwoju dzięki BeSafe Beyond
Dzięki innowacyjnemu systemowi Twoje dziecko może siedzieć bezpiecznie i wygodnie od chwili urodzenia do około 6 roku życia.
Fotelik dziecięcy BeSafe Go Beyond charakteryzuje się wydłużonym okresem użytkowania (18 miesięcy), przewyższającym dotychczasowy standard wynoszący 12 miesięcy.
Kolejny fotelik dla malucha BeSafe Beyond 360 można używać tyłem do kierunku jazdy do 6. roku życia, w porównaniu do wcześniejszych fotelików obrotowych, z których można było korzystać do 4. roku życia.

W BeSafe dokłada się wszelkich starań, aby jak najdłużej przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu podróż jest zawsze prosta i bezpieczna.
System rotacji umożliwia dłuższe trzymanie dziecka tyłem do kierunku jazdy i korzystanie ze wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą system obrotowy.

                                                 system beyond


Bezpieczny sen
Martwisz się, czy pozycja półleżąca w samochodzie podczas jazdy jest bezpieczna dla Twojego dziecka? Już nie musisz! Najnowsza innowacja Active Lay Flat ™, gwarantuje, że Twój maluch będzie bezpiecznie podróżować, nawet w takim położeniu. Jeśli dojdzie do wypadku, fotelik automatycznie ustawi się w pozycji siedzącej, aby dziecko uzyskało odpowiedni kąt.

wzrost dziecka: od 40cm do 87cm

wiek około: 0-1.5roku

waga dziecka około: 0-13kg

kolor: Antracyt mesh

waga produktu po rozpakowaniu: 4.9kg

waga z opakowaniem: 7.7kg

EAN: 7072754020705

karta produktu PDF »

specyfikacja produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE