Zestaw kubeczków kąpielowych do zabawy

symbol: TL1650200
0+

Zestaw kubeczków kąpielowych do zabawy

Zestaw kubeczków kąpielowych

Kolorowe kubeczki kąpielowe, które zapewniają niekończącą się zabawę podczas kąpieli i rozwijają zdolności motoryczne dziecka. A kiedy skończy się czas na zabawę, ułóż je jeden na drugim i przechowaj!

ROZWIJA KOJARZENIE: Gdy dziecko bawi się kubeczkami, napełnia je wodą i cieszy się 5 różnymi wariantami deszczowni, układa je na brzegu wanny, itp., uczy się o unikalnych cechach zabawek i rozwija zdolności poznawcze.

WSPIERA RUCHY PRECYZYJNE: Dzieci używają mięśni dłoni i palców aby bawić się kubeczkami, ćwicząc jednocześnie ruchy precyzyjne.

WSPIERA INTERAKTYWNĄ ZABAWĘ I WYOBRAŹNIĘ: Zabawne, kolorowe zabawki zachęcają do zabawy, samemu lub z innymi, wspierając rozwój emocjonalny u dzieci oraz rozwój wyobraźni.

1. Kolorowe, spiralne kubeczki.
2. Nietoksyczne materiały.
3. Układanie jeden na drugim.
4. 5 różnych wariantów deszczowni.
5. Przyjazne dzieciom, wolne od BPA i ftalanów.

 

Wskazówki rozwojowe:

12+ miesięcy - RUCHY PRECYZYJNE
Zachęcaj malucha do eksperymentowania z kubeczkami i testowania różnych zabaw z nimi związanych. Układanie kubków jeden na drugim lub układanie ich na krawędzi wanny powoduje, że dzieci kontrolują swoje małe dłonie i palce i zachęcają do rozwoju poznawczego.


14+ miesięcy - ROZWÓJ KOJARZENIA
Kubeczki do kąpieli dają maluchom możliwość odkrywania takich pojęć jak tonięcie i unoszenie się, eksperymentowania z różnymi wariantami deszczowni, a także układania i równoważenia kubków na różne sposoby.

12-18+ miesięcy - ROZWÓJ EMOCJONALNY I SPOŁECZNY I KOMUNIKACJI PRZEZ ZABAWĘ
Zabawa z rodzicami i rodzeństwem, interakcja, granie i wspólne eksperymentowanie z innymi, oferują maluchom doskonałą okazję do komunikowania się, promowania swoich zdolności emocjonalnych i zachęcania do komunikacji i rozwoju języka.

 

Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej zabawki:

Ruchy precyzyjne
Chwytanie, napełnianie kubków wodą, układanie ich w stos i topienie pomagają małym dzieciom ćwiczyć mięśnie dłoni i palców, wspomagając rozwój umiejętności motorycznych.

Kojarzenie
Gdy dzieci eksperymentują z zabawkami, badając ich właściwości i opcje oraz różne warianty deszczowni, rozwijają swoje umiejętności poznawcze.

Wyobraźnia i Kreatywność
Niezależna zabawa z kubkami, układanie ich w stos, układanie na krawędzi wanny czy tworzenie fontanny, wzbogaca wyobraźnię małych dzieci i ich zdolności twórcze.

wiek: 0+

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 7.2 x wys. 7.2 x dł/gł. 7

EAN: 7290108862188

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE