Szumiący jednorożec Ella z pozytywką - Cloud b® LoveLight Buddies Drake the Dragon™

symbol: CL-7106
Szumiący jednorożec Ella z pozytywką - Cloud b® LoveLight Buddies Drake the Dragon™ 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Szumiący jednorożec Ella z pozytywką - Cloud b® LoveLight Buddies Drake the Dragon™

Szumiący jednorożec Ella z pozytywką - Cloud b® LoveLight Buddies Drake the Dragon™

117,90 zł
+-

Twoje ulubione, uspokajające dźwięki powracają w zupełnie nowej postaci! Ten sympatyczny, milutki Jednorożec Ella jest idealnym towarzyszem w nocy, dzięki ukrytemu mechanizmowu dźwiękowemu, który odtwarza 8 kojących dźwięków i melodii, aby pomóc dziecku zapaść w spokojny, relaksujący sen. Wyjątkowo przytulny i miękki pluszak będzie ulubionym towarzyszem do zabawy w ciągu dnia i najlepszym rozwiązaniem podczas snu dla Twojego dziecka.

Cechy:

  • odtwarza 8 kojących dźwięków: bicie serca matki, wiosenny deszcz, fale oceanu, piosenki wielorybów, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasyczna kołysanka, spokojna melodia 
  • regulacja głośności
  • timer - dwie opcje - wyłącza się po 23 lub 45 minutach
  • dzięki rzepom pozytywkę można łatwo zapiąć do łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego
  • wymienne baterie
  • można prać w pralce i suszyć po wyjęciu wnętrza pozytywki (mechanizmu)
  • wykonanie najwyższej jakości
  • odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych
  • 2 x baterie AA w zestawie

Działa jak sen

Kojące dźwięki zawierają 4 rodzaje białego szumu, które jak udowodniono, pomagają uspokoić maluchy, gdy nadchodzi pora snu, w tym bicie matki serca. Jednorożec Ella gra również 4 popularne kołysanki, które będą się podobać zarówno dziecku, jak i rodzicom, takie jak np. Rockabye Baby. Ponieważ małe uszy są bardziej wrażliwe, wszystkie produkty Cloud B są utrzymywane w zalecanych poziomach głośności.

Łatwy w obsłudze

Kiedy nadchodzi pora snu, pozytywkę można z łatwością przyczepić do każdego łóżeczka, dzięki rzepom z tyłu jej główki. Możliwość wyboru 8 kojących melodii, pozwoli Twojemu dziecku zasnąć w mgnieniu oka, a to wszystko za sprawą tylko jednego przycisku. Po 23 lub 45 minutach (w zależności do wybranej opcji) Jednorożec Ella wyłącza się, aby zaoszczędzić baterię i stworzyć cichą atmosferę, która wprowadzi dziecko w najgłębszy sen, zgodnie z zalecaniami pediatrów. Kiedy Ella potrzebuje kąpieli, wyciągnij mechanizm ze środka i po prostu wrzuć ją do pralki.

Ten przytulny kompan to idealny prezent dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Dostarczenie kojących dźwięków, z super przytulnego pluszaka, to najlepsza pomoc w zasypianiu i z pewnością będzie jednym z najlepszych towarzyszy dziecka.

wiek: 0+

kolor: różowy

wymiary (cm): szer. 10 x wys. 19.5 x dł/gł. 10

waga produktu po rozpakowaniu: 0.13kg

waga z opakowaniem: 0.156kg

EAN: 0872354012912

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE