Środek do pielęgnacji ran dla zwierząt 250 ml

symbol: DEWPC600371
Środek do pielęgnacji ran dla zwierząt 250 ml 1
0+

Środek do pielęgnacji ran dla zwierząt 250 ml

46 zł 54,89 zł
+-
Dew Pet Care - Środek do pielęgnacji ran

Środek do pielęgnacji ran dla zwierząt 250ml

Środek do pielęgnacji ran dla zwierząt to delikatny, szybko działający, antybakteryjny preparat na otarcia, podrażnienia i inne problemy skórne Twoich zwierząt domowych.

Substancja czynna naszego antyseptycznego sprayu pierwszej pomocy jest dopuszczona do zastosowań „Typu Produktu 3”, co oznacza, że przeszła wszystkie niezbędne testy w Wielkiej Brytanii/UE do stosowania w higienie weterynaryjnej.

Produkty Dew dla zwierząt domowych, aby zapewnić Ci spokój ducha
podczas pielęgnacji, ochrony i czyszczenia Twoich ukochanych zwierzątek.


Środek ten ma zrównoważone pH, jest nietoksyczny, nie parzy i jest w 100% bezpieczny w przypadku polizania lub połknięcia.

Idealny do codziennego leczenia podrażnień skóry i jako lekarstwo na swędzenie, nasz Wound Care jest idealny do utrzymania zdrowia skóry wokół.
Antyseptyczny spray do pielęgnacji ran Dew jest nietoksyczny i wolny od alkoholu i enzymów. Jest również wegański i przyjazny dla rodzin.
 

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  1. W 100% MINERALNE
  2. PRZYJEMNY I DELIKATNY
  3. NATYCHMIASTOWA ULGA PO ZASTOSOWANIU


Opakowanie wielokrotnego użytku można ponownie napełniać, oszczędzając pieniądze i zmniejszając ilość odpadów z tworzyw sztucznych, a ponieważ jest w 100% biodegradowalny, jest przyjazny dla środowiska, a nawet lepiej, zakład produkcyjny nie wytwarza żadnych nieprzyjemnych odpadów, gdy tworzy te produkty i ma niski ślad węglowy.
 

Sposób użycia:

Rozpylić bezpośrednio na dotknięty obszar, upewniając się, że rana została dokładnie oczyszczona i pozostawić do naturalnego wyschnięcia, powtórzyć w razie potrzeby, aby utrzymać czystą ranę.

 

Produkty Dew wzmacniają moc minerałów, wykorzystując naukę do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych, ale bardzo skutecznych, w 100% naturalnych i nietoksycznych środków czyszczących.

 

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 4.8 x wys. 22 x dł/gł. 4.8

waga produktu po rozpakowaniu: 0.027kg

waga z opakowaniem: 0.303kg

EAN: 5060650475424

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ