Ochrona ścian do bramek bezpieczeństwa Dreambaby

symbol: PCR930 (G930)
Ochrona ścian do bramek bezpieczeństwa Dreambaby 1
0+

Ochrona ścian do bramek bezpieczeństwa Dreambaby

38,90 zł
+-

Ochrona ścian do bramek bezpieczeństwa Dreambaby® Protect-A-Wall ™ zapobiega uszkodzeniom ścian przez bramki, które montujemy do ścian rozporowo - łatwa w instalacji.

OCHRONA ŚCIANY - Bramki montowane rozporowo to dobry wybór, aby uczynić dom bezpiecznym dla dzieci i zaoszczędzić kłopotliwej instalacji, które jednak nadal mogą powodować potencjalne uszkodzenie ściany. Ochrona ścian Dreambaby® Protect-A-Wall ™ rozwiązuje ten problem.

DUŻE KUBKI MONTAŻOWE - Nasza ochrona to duże miseczki montażowe, które rozpraszają nacisk z górnych wsporników na dużym obszarze, zmniejszając siłę bezpośrednią i minimalizując możliwość tworzenia się pęknięć lub dużych dziur.

MIĘKKIA ANTYPOŚLIZGOWA PIANKA  na tylnej części - Oprócz zapewnienia większej, bezpieczniejszej strefy kontaktu, te miseczki montażowe mają miękkie antypoślizgowe, podłoże, które zapobiega uszkodzeniom, a jednocześnie jest delikatne dla ściany.

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ - Dodanie ochrony ścian przed montażem bramki rozporowo z użyciem wsporników będących w zestawie wraz z bramą zajmuje dosłownie kilka sekund i jest kompatybilna z większością bramek montowanych rozporowo.

wiek: 0+

kolor: biały

waga produktu po rozpakowaniu: 0.168kg

waga z opakowaniem: 0.168kg

EAN: 9312742409302

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ