Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Midnight + torba Essential

symbol: DN150-20-040-025
Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Midnight + torba Essential 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Desert Green
Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Blush Pink
Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Midnight + torba Essential

Mobilny fotelik samochodowy Doona+ Midnight + torba Essential

Codzienność z Doona
W metrze z Doona
Na mieście z Doona
Łatwość ze schodami
Doona i Liki - idealna para
Kolejny dzień z Doona
Doona challenge

FOTELIK DOONA+ W PYTANIU NA ŚNIADANIE!

Midnight uderza odważnym, całkowicie czarnym wzorem i wyrafinowanymi detalami.

Fotelik Doona+ Midnight został wyposażony w modną, pikowaną tapicerkę na siedzisku fotelika. Aby dopełnić fotelik wyjątkowymi detalami, kilka jego elementów posiada skórzany materiał - rączka, obszycie budki, obszycie materiałów uprzęży. W głębokiej czerni został również wykonany aluminiowy stelaż fotelika.
W zestawie otrzymamy torbę essential, która posiada także te same pikowane detale, co siedzisko fotelika.
Ta edycja oferuje modny wygląd, który idealnie współgra ze stylem życia nowoczesnych rodziców.


Zamień swój fotelik samochodowy w wózek w kilka sekund.
Mobilny fotelik Doona+ to pierwszy na świecie fotelik z w pełni zintegrowanymi kołami.
Został zaprojektowany tak, by umożliwić rodzicom bezpieczne i praktyczne zapewnienie mobilności dla dziecka, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

W zestawie: Ochraniacz fotela samochodowego.

Doona+ stworzona przez najlepszych ekspertów
Światowi eksperci z zakresu Medycyny, Bezpieczeństwa i Inżynierii opracowywali fotelik Doona przez kilka lat. Ich głównym celem było zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i komfortu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

Fotelik samochodowy Doona+ otrzymał bardzo dobrą ocenę w testach zderzeń czołowych - najczęstszych wypadkach samochodowych!

Zalety:

 • koniec z noszeniem fotelika na ręce
 • otwieranie i zamykanie za pomocą jednego przycisku
 • spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości
 • oszczędność miejsca w bagażniku Twojego samochodu


Specyfikacja:

Waga: 0-13 kg
Wiek: 0-12 miesięcy
Grupa: 0+
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Zgodny ze standardami: ECER4404, EN 1888, EN 12790
Mocowanie: pas 3-punktowy/ baza ISOfix


Tryby użytkowania:

1. Tryb fotelika samochodowego
Idealny podczas podczas podróży samochodem, taksówką czy samolotem.

2. Tryb prowadzenia
Manewruj fotelikiem podczas przemieszczania się lub siedzenia obok fotelika.

3. Tryb w podróży
Użyj tego trybu kiedy wychodzisz z samochodu i chcesz pospacerować z dzieckiem.

 

Wkładka dla niemowlaka
Została specjalnie, ergonomicznie zaprojektowana dla noworodków, by zapewnić im prawidłową, naturalną pozycję w foteliku.

 • włókno bambusowe: antybakteryjne, hipoalergiczne, reguluje wilgoć i temperaturę
 • niemal płaska, ergonomiczna pozycja
 • dodatkowe wypełnienie dostosowane do noworodków
 • zapięcie pasa krokowego przechodzi przez przeszycie we wkładce, zapobiegając przed jej mimowolnym przemieszczaniem się

 

Zobowiązanie do bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo to nie tylko wytyczna, w Doona to stan ducha! Produkty Doona skierowane są do dzieci i ich rodziców dlatego też muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Standardy i Certyfikaty
Produkty dla dzieci są testowane, aby mogły spełniać najbardziej rygorystyczne normy. Dotyczy to zwłaszcza fotelików samochodowych i wózków spacerowych, które muszą chronić dziecko podczas transportu. Ze względu na swoją unikalną funkcjonalność, fotelik Doona został  przetestowany i certyfikowany jako fotelik samochodowy, wózek spacerowy oraz kołyska, i zatwierdzony do używania w samolotach, zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Testy
Doona+ pomyślnie przeszła wszystkie wymagane prawem testy zgodności, a także dodatkowe testy, wykraczające poza wymagania prawne.
Doona spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, UE, USA i kilka innych, lokalnych standardów. W nawiązaniu do tego, Simple Parenting przeprowadziło ponad sto testów zderzeniowych, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i ochronę podczas wielu scenariuszy wypadków.
Prócz testów zgodności, Simple Parenting przeprowadziło liczne testy w ekstremalnych warunkach, aby upewnić się, że Doona spełnia nie tylko standardy, ale je przekracza. Dodatkowe testy obejmowały kolizje przy bardzo dużych prędkościach, kolizje w zamarzniętych warunkach, kolizje z udziałem dodatkowych obciążeń.

Oceny - Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC
W październiku 2015 r. Doona+ została poddana testom przez niezależną niemiecką organizację badań konsumenckich Stifting Warentest, ADAC, i osiągnęła doskonałe wyniki. Doona+ otrzymała ocenę łączną „2,4”, „dobrą”, w tamtym czasie najwyższy wynik, wśród 45 przetestowanych fotelików w tej kategorii.

Fotelik został wyróżniony w następujących kategoriach:

 • Bardzo dobry wynik w zderzeniu czołowym
 • Bardzo niski poziom zanieczyszczeń
 • Bardzo stabilny montaż
 • Bardzo łatwy i bezpieczny montaż fotelika
 • Niskie ryzyko nieprawidłowej obsługi
 • Proste zapinanie dziecka w foteliku Doona
 • Dobra przestrzeń dla nóg dziecka
 • Wzorowa pozycja siedząca dla dziecka
 • Dobra przestrzeń dla dziecka
 • Dobry widok dla dziecka
 • Wysoka jakość wykonania
 • Niewielka ilość zajmowanego miejsca w samochodzie


W listopadzie 2015 r. OAMTC (austriacka organizacja motoryzacyjna) oceniła Doona+ z bazą Isofix, w której otrzymała „dobre” w kategorii Auto touring.

Zatwierdzony do użytku w samolocie
Podróże lotnicze z dziećmi to obecnie powszechna i rosnąca praktyka, a eksperci zgadzają się, że małe dzieci, zabezpieczane wyłącznie na siedzeniu za pomocą pasa biodrowego lub trzymane w ramionach rodziców, to pasażerowie narażeni na największe niebezpieczeństwo w samolocie. W przypadku turbulencji, przelotu przez kieszenie powietrzne lub lądowania awaryjnego jest mało prawdopodobne, że rodzic będzie w stanie bezpiecznie i skutecznie przytrzymać dziecko. Eksperci ds. Bezpieczeństwa lotów zachęcają rodziców do stosowania najwyższych środków bezpieczeństwa i używania zatwierdzonego fotelika samochodowego w celu zabezpieczenia dziecka przez cały lot.
Fotelik Doona jest idealnym rozwiązaniem dla podróży lotniczych i został zatwierdzony przez władze USA i Europy do podróży lotniczych.*

*Zalecamy aby skontaktować się z linią lotniczą z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że foteliki samochodowe są dozwolone podczas Twojego lotu i by potwierdzić odpowiednie przydzielenie miejsca.
Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji fotelika samochodowego Doona ™ w samolocie, zapoznaj się z instalacją w instrukcji obsługi samolotu.

Unikalna konstrukcja fotelika Doona umożliwia ustawienie uchwytu przy oparciu kanapy samochodu, zapewniając dziecku wyjątkową ochronę przed rotacją wsteczną. W przypadku kolizji, rączka fotelika pochłonie uderzenie i zapobiegnie szybkiemu odbiciu fotelika w kierunku przodu samochodu, tym samym radykalnie zmniejszając liczbę kontuzji.

Dwie najczęstsze przyczyny urazów związanych z fotelikami samochodowymi i wózkami to niewłaściwe użycie i nieprawidłowa instalacja. Mając to na uwadze, zespoły projektantów i inżynierów w Doona™ opracowały wiele bezpiecznych mechanizmów, które zapobiegają niewłaściwemu użyciu i zapewniają bezpieczne działanie. Między innymi mechanizmy te zapobiegają przed:

• Niezamierzonym złożeniem fotelika Doona
• Nagłym wydłużeniem rączki w trybie prowadzenia
• Rotacją maksymalnie wyciągniętej rączki, gdy Doona znajduje się w trybie w podróży

Unikalna, podwójna struktura skorupy fotelika Doona, która umożliwia składanie kół do korpusu fotelika, zapewnia dodatkowe, znaczące korzyści w zakresie bezpieczeństwa. Dwie warstwy wytrzymałego, absorbującego uderzenia tworzywa sztucznego, wraz z dodatkowymi warstwami EPS, pianką i tkaninami, zapewniają lepszą ochronę przed uderzeniami bocznymi, która lepiej chroni dziecko w razie wypadku.

Wszystkie materiały używane przez Simple Parenting są dokładnie testowane i zatwierdzane zgodnie z najbardziej surowymi normami europejskimi i rozporządzeniem REACH, w tym SVHC (Substances of Very High Concern). Materiały są nie tylko wolne od niebezpiecznych substancji chemicznych, ale są również testowane pod kątem ich trwałości i jakości, aby zapewnić bezpieczne i ciągłe stosowanie produktów.

 

Lista kompatybilnych samochodów z bazą ISOfix do fotelika Doona+

 

wiek: 0-1roku

waga dziecka: 0-13kg

kolor: czarny

wymiary (cm): szer. 44 x wys. 99 x dł/gł. 82

waga produktu po rozpakowaniu: 8.16kg

waga z opakowaniem: 10.8kg

EAN: 4895231702320

karta produktu PDF »

specyfikacja produktu PDF »

CAPTCHA Image

administratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności
Daszek do mobilnego fotelika Doona+ Blush Pink
Daszek do mobilnego fotelika Doona+Desert Green
Ochraniacze naramienne do mobilnego fotelika Doona+
Pokrowiec na siedzenie do mobilnego fotelika Doona+
Torba do mobilnego fotelika Doona+ - czarna
Zagłówek do mobilnego fotelika samochodowego Doona+


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ