Mata sensoryczna wróżka

symbol: MLZ75008
Mata sensoryczna wróżka 1
18m+

Mata sensoryczna wróżka

80,50 zł 107,98 zł
+-

Magiczna przygoda z wróżkami!

Dziecko może puścić wodze fantazji w krainie wróżek! Unikalna mata sensoryczna Miniland pozwoli dziecku eksplorować zakamarki magicznej krainy przy pomocy dołączonych do maty samochodzików. 

Dziecko może spędzić godziny pełne wspaniałych przygód wraz z tą mięciutką matą. Mata pomoże rozwinąć zmysły i wyobraźnię dziecka, oferując wiele sensorycznych elementów, jak elementy szeleszczące, most, tunel, drogi i kieszonki na samochodziki. 

Wiele przygód nie z tej ziemi czeka na opowiedzenie na tej edukacyjnej macie sensorycznej Miniland!

Elementy 3D

Dla jeszcze lepszych wrażeń nasza mata posiada elementy 3D! Dziecko możne jeździć dołączonymi do zestawu samochodzikami po moście, w tunelu albo zaparkować je w garażu!

Łatwa w transporcie

Po złożeniu, samochodziki można schować do kieszonek (garaży) i za pomocą uchwytów transportować całą matę łatwo i komfortowo.

Miękkość i rozmiar

Dzięki mięciutkiemu podszyciu i sporemu rozmiarowi, mata pozwoli dzieciom puścić wodze fantazji i bawić się wygodnie przez długie godziny!

Dwa ergonomiczne samochodziki

Zestaw zawiera dwa odporne na uszkodzenia samochodziki, za pomocą których dziecko przeżyje tysiące fantastycznych wypraw.

wiek: 18m-2.9lat

kolor: różowy

materiał: włókno poliestrowe

wymiary (cm): szer. 41 x wys. 6.5 x dł/gł. 30

waga produktu po rozpakowaniu: 0.755kg

waga z opakowaniem: 0.611kg

EAN: 8413082750084

karta produktu PDF »

CAPTCHA Image

administratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ