Mata sensoryczna kosmos

symbol: MLZ75007
Mata sensoryczna kosmos 1
18m+

Mata sensoryczna kosmos

68,01 zł 106,99 zł
+-

Wyprawa w kosmos!

Dziecko może puścić wodze fantazji w przestrzeni kosmicznej! Unikalna mata sensoryczna Miniland pozwoli dziecku eksplorować zakamarki kosmosu przy pomocy dołączonych do maty samochodzików. 

Dziecko może spędzić godziny pełne kosmicznych przygód wraz z tą mięciutką matą. Mata pomoże rozwinąć zmysły i wyobraźnię dziecka, oferując wiele sensorycznych elementów, jak elementy szeleszczące, most, tunel, drogi i kieszonki na samochodziki. 

Wiele kosmicznych przygód czeka na opowiedzenie na tej edukacyjnej macie sensorycznej Minilandu!

Elementy 3D

Dla jeszcze lepszych wrażeń nasza mata posiada elementy 3D! Dziecko możne jeździć dołączonymi do zestawu samochodzikami po moście, w tunelu albo zaparkować je w garażu!

Łatwa w transporcie

Po złożeniu, samochodziki można schować do kieszonek (garaży) i za pomocą uchwytów transportować całą matę łatwo i komfortowo.

Miękkość i rozmiar

Dzięki mięciutkiemu podszyciu i sporemu rozmiarowi, mata pozwoli dzieciom puścić wodze fantazji i bawić się wygodnie przez długie godziny!

Dwa ergonomiczne samochodziki

Zestaw zawiera dwa odporne na uszkodzenia samochodziki, za pomocą których dziecko przeżyje tysiące fantastycznych wypraw.

wiek: 18m-2.9lat

kolor: niebieski

materiał: włókna poliestrowe

wymiary (cm): szer. 41 x wys. 6.5 x dł/gł. 30

waga produktu po rozpakowaniu: 0.755kg

waga z opakowaniem: 0.608kg

EAN: 8413082750077

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE