Drabinki dla dzieci

Lil' Monkey Drabinki dla dzieci

Drabinki dla dzieci firmy Lil' Monkey zostały nagrodzone w 2017 roku w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce i zdobyły tytuł Zabawki Roku. Od lat są doceniane za jakość, pozytywny wpływ na rozwój psychofizyczny dzieci a także dbałość o ich bezpieczeństwo. 

Drabinki dla dzieci Lil' Monkey mają istotny wpływ na rozwój integracji sensorycznej u najmłodszych. Oznacza to, że podczas zabawy dziecko otrzymuje bodźce dla wszystkich zmysłów i uczy się je odróżniać i segregować. W ten sposób uczy się jak reagować na bodźce z otoczenia a ponadto wzmacnia swoje mięśnie oraz uczy koordynacji i prawidłowej postawy ciała.

Zabawki marki Lil' Monkey są w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Świadczą o tym certyfikaty jakie uzyskały: TUV, TUV GS, Izraelskiego Instytutu Standardów oraz normy jakie spełniają: EN 71 oraz ASTM Safety Standards.

Produkty marki Lil' Monkey zbudowane są z elastycznego tworzywa sztucznego, są odporne, stabilne i wygodne w przenoszeniu. Montaż drabinek jest niezwykle prosty poprzez zastosowanie jako spoiw elementów wykonanych  w 100 % z nylonu.  Drabinki dla dzieci Lil' Monkey są zabawkami całorocznymi do zabawy nie tylko w domu, ale także na zewnątrz. Tworzywo z którego są wykonane jest odporne na promieniowanie UV.

Drabinka Dome Climber

Drabinka w kolorze niebieskim to istny domowy małpi gaj. Tak jak wszystkie drabinki tej marki jest wykonana z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu drabinka jest solidna ale lżejsza niż elementy stalowe, wobec czego można ją rozkładać również na zewnątrz np. w ogrodzie lub placu zabaw. Jest bardzo łatwa w montażu, nie potrzeba do tego żadnych narzędzi.

Model Dome Climber przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wiekowym między 3 a 6 lat. Drabinka zachęca maluchy do aktywnej zabawy poprzez wspinanie się czy zwisanie, ale może także służyć jako namiot poprzez nakrycie jej tkaniną. Forma zabawy z użyciem takiej drabinki działa nie tylko na motorykę ale również na wzmocnienie mięśni u najmłodszych.

Drabinka Climbe n' Slide Everest

Wielokolorowa drabinka poza elementami do wspinaczki czy huśtania się ma także zjeżdżalnię, którą dzieci uwielbiają.

Ta zabawka przeznaczona jest dla nieco mniejszych dzieci w przedziale wiekowym między 1,5 a 3 lata. Dzięki bardzo prostemu składaniu się nie zabiera dużo miejsca i po zabawie spokojnie można schować ją pod łóżko lub do szafy. Drabinka wytrzymuje ciężar do 80 kg. Wymiary drabinki: 120 cm x 120 cm x 150 cm.

Drabinka Climbe n' Slide Cube

To nieco bardziej rozbudowana wersja drabinki Climbe n' Slide Everest i nieco większa. Jej wymiary to 120 cm x 210 cm x 120 cm, jest też dostosowana do nieco większego ciężaru ciała czyli 120 kg. Drabinka ma więcej poziomów do wspinania się, tak jak poprzedni model posiada również zjeżdżalnię.

Jest przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. Po zakupie drabinki można także ściągnąć bezpłatną aplikację na telefon. Przenosi ona dziecko w wirtualny świat, w którym trzeba odnajdywać skarby lub wykonywać określone zadania na czas.