FIRMA    KONTAKT    NASZE MARKI    SKLEPY    NEWS
TL_new.jpgCE

Leżaczek wibrujący z regulowanymi pałąkami

224,91 pln

dostępność: czekamy na dostawę

dostawa w Polsce: od 7 pln, szczegóły »

dostawa zagraniczna: od 49 pln / EUR 12, szczegóły »

kategoria: leżaczki »

wiek: 0-1roku

waga dziecka: 0-9kg

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 67 x wys. 67 x dł/gł. 58

waga produktu po rozpakowaniu: 3.36kg

waga z opakowaniem: 3.5kg

KOSZTY DOSTAWY KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ - PŁATNOŚĆ - ZWROT
  możliwość zamówień telefonicznych
605 330-474 609 975-005
pn-pt 8-18.00 ; sb 8-12.00
 
OPISFUNKCJE ROZWOJOWEPOBIERZ MASZ PYTANIE?
Film o produkcie
Składanie leżaczka

Leżaczek zdobył prestiżową nagrodę MOTHER & BABY AWARD 2011/2012 (Wielka Brytania)

Leżaczek wyposażony jest w innowacyjny element - regulowane pałąki - znak firmowy gimnastyk dla bobasa Tiny Love. Pałąki leżaczka mogą być ustawione w różnych pozycjach, co pozwala na zapewnienie dziecku przestrzeni pełnej radości, a rodzicom ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka z leżaczka.   

Leżaczek wibrujący z regulowanymi pałąkami jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada antypoślizgowe nóżki, dzięki którym leżaczek stabilnie stoi na podłodze. Pas bezpieczeństwa utrzymuje dziecko w leżaczku a kojące wibracje stwarzają uspokajającą atmosferę. Dzięki możliwości szybkiego składania, można wygodnie przenosić leżaczek z miejsca na miejsce.
Miłe i przytulne siedzisko z dwoma pozycjami zapewni dziecku komfort podczas spania czy zabawy. Kolorowe obrazki ukazujące zwierzęta w dżungli będą z pewnością cieszyć dziecko na długi czas.

Leżaczek posiada:

 • ustawiane w dwóch pozycjach siedzisko
 • świecącego, grającego, aktywowanego przez maluszka kraba
 • dwie wiszące zabawki (gryzak listki, grzechotka hipopotam), które mogą być zaczepiane w kilku miejscach na łuku, oraz wymieniane z innymi zawieszkami z serii Tiny Smarts
 • szelki zabezpieczające
 • miękkie, komfortowe, łatwe do zdjęcia i wyprania pokrycie siedziska
 • uspokajające wibracje, które z pewnością wpłyną kojąco na dziecko, oraz umilą mu czas spędzony w leżaczku


Wskazówki rozwojowe:

0-1 miesięcy
W pierwszych tygodniach życia, wzrok dziecka jest słaby. Trzymaj zabawki blisko dziecka, aby mógło obserwować ich kształty i kolory. Aby stworzyć dziecku wygodne i bezpieczne otoczenie, ustaw siedzenie do pozycji pół-leżącej i zamknij łuki.

3-6 miesięcy
Dziecko może teraz w pełni cieszyć się funkcjami leżaczka wibrującego. Zachęć dziecko, aby dosięgło i wyciągnęło gwiazdę zwisającą z kraba. Maluszek będzie zachwycony utworami muzycznymi.

Leżaczek wibrujący pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez regulację położenia łuków oraz włączanie i wyłączanie dodatkwych funkcji leżaczka.

Czy wiesz, że?
Dziecko potrzebuje odpowiedniej równowagi między czasem na zabawę i czasem kiedy obserwuje otoczenie. Unikalna konstrukcja umożliwia wszechstronną regulację łuków z jednego trybu do drugiego. Dziecko, relaksując się w leżaczku, czuje się częścią rodziny.


Świadczymy usługi posprzedażne.
W koszt usługi posprzedażnej wchodzi:
- wartość części zapasowej
- roboczogodzina 50zł netto


 • rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

 • rozwój umiejętności artystycznych: Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne i sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.


 • e-mail lub tel.  


   


  OSTATNIO PRZEGLĄDANE