Gra edukacyjna dla dzieci 3+ Emo Moogy

symbol: MLZ96280
nowość
3L+

Gra edukacyjna dla dzieci 3+ Emo Moogy

78,90 zł

dostępność: dostępny, wysyłka w ciągu 24h

dostawa w Polsce: od 7 zł zobacz »

dostawa zagraniczna: od 79 zł / EUR 20 zobacz »

Ta gra pomoże dzieciom zidentyfikować emocje i ujawnić ich własne uczucia. Odkryją, dlaczego czujemy się szczęśliwi, smutni, zaskoczeni, znudzeni, zadowoleni, źli, oburzeni, przerażeni itd. Oglądanie Moogy'ego nauczy ich trochę o sobie nawzajem.

W zestawie:

  • 11 puzzli z emocjami
  • 8 kart z emocjami
  • 1 instrukcja


Dziecko rozwija:

  • Empatia & Współpraca z innymi
  • Koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Orientacja przestrzenna


Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko:

1. Emocjonalna przygoda

Zdolność jednostek do rozpoznawania własnych emocji i emocji innych, rozróżniania między różnymi uczuciami i odpowiedniego oznaczania ich, wykorzystywania informacji emocjonalnych do kierowania myśleniem i zachowaniem oraz zarządzania i / lub dostosowywania emocji w celu adaptacji do konkretnego środowiska lub osiągania własnych celów.

2. Zaangażowanie społeczne

Zdolność poznawania siebie i poznawania innych jest niezbywalną częścią ludzkiego istnienia. Inteligencja społeczna jest zagregowanym miernikiem samoświadomości i społecznej świadomości, zaangażowanych przekonań i postaw społecznych oraz zdolności i chęci na zarządzanie złożonymi zmianami społecznymi.

3. Logiczne myślenie & Matematyka
Inteligencja logiczno-matematyczna polega na zdolności do wykonywania operacji matematycznych, logicznej analizy problemów i naukowego badania problemów - obejmuje zdolność wykrywania wzorców, dedukcji rozumu i logicznego myślenia.

 

Moggy - pierwszy, prawdziwy przyjaciel dziecka

Moggy testuje emocje - może być rzucany, przytulany, uderzany czy całowany. Również wczesne umiejętności rodzicielskie są praktykowane z pomocą Moggy'iego. Moogy może być karmiony, może mieć zmieniane pieluszki, można go ułożyć do snu czy posadzić na nocniku. Poprzez powtarzanie tych sytuacji małe dzieci uczą się poprzez wyzwania, rozumieją zmieniające się oczekiwania i demonstrują swoje obserwacje. Dlatego Moggy to pierwszy prawdziwy przyjaciel dziecka!

wiek: 3lat-6lat

kolor: wielokolorowy

waga z opakowaniem: 0.216kg

EAN: 8413082962807

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE