brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania

Interaktywne zabawki są doskonałą formą zabawy, która w przyjemny dla dziecka sposób, ułatwia poznawanie otaczającego go świata oraz uczy samodzielności i kreatywności. Wśród różnorodnych zabawek wyróżnić można instrumenty muzyczne, książeczki, grzechotki czy roboty. Dzięki nim, każda zabawa dostarczy niezapomnianych wrażeń, a maluch zwiększy pewność siebie, dlatego warto podarować je swojemu dziecku. 

Wpływ interaktywnych zabawek na rozwój dziecka.

Wśród licznych zabawek dla dzieci, największą popularnością cieszą się zabawki interaktywne. W zależności od wieku dziecka, różnią się od siebie wielkością oraz funkcjami. Dla najmłodszych doskonale sprawdzą się nieduże zabawki, które z łatwością można wziąć do rączki, Zabawki te najczęściej świecą i grają, lub zachęcają do poznawania dźwięków poprzez samodzielne granie. Dla dzieci starszych polecane są zabawki edukacyjne. Dzięki nim dziecko poznaje literki, cyferki, otaczające go przedmioty i kształty, kolory a nawet wykonują nieskomplikowane polecenia, które świetnie wpływają na jego rozwój.

Nauka czytania z zabawką interaktywną. Książeczka z serii Crocopen doskonała formą nauki.

Interaktywna książeczka z serii Crocopen została stworzona z myślą o małych odkrywcach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką czytania i pisania. Dzięki wgranym melodyjką, wierszykom i słowom, dziecko za pośrednictwem magicznego długopisu, poznaje nowe literki i cyferki, ćwiczy ich pisownię i wzmacnia mięśnie dłoni, przygotowując ją do pisania. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 7 lat, lub poznały już podstawowe literki.

Zalety zabawek interaktywnych Crocopen.

Zabawki Crocopen maja ogromny wpływ na ogólny rozwój dziecka. Pobudzają wyobraźnię, uczą literek, cyferek, kolorów i kształtów, zwiększają pewność siebie, korzystnie wpływają na kreatywność i zdolności manualne. Dzieci które regularnie używają zabawek interaktywnych podczas zabawy łatwiej nawiązują kontakt z rówieśnikami. Szybciej przyswajają wiedze, wzmacniają mięśnie rączki i oczu, są bardzie spostrzegawczy i szybciej zapamiętują nabytą wiedzę.

Jedną z największych zalet jest wspieranie mowy dziecka. Uczenie się głosek, samogłosek i sylabowania poprawia dykcję, dlatego doskonale nadaje się dla dzieci, które borykają się z wadą wymowy. Książeczka o tak wielu zaletach, może posłużyć nie tylko do zabicia wolnego czasu, ale wspierania rozwoju dziecka oraz uzupełnienia indywidualnej terapii zajęciowej.

Dla kogo przeznaczone są interaktywne zabawki Crocopen.

Książeczka przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 6 rok życia. Przed zakupem warto jednak zwrócić uwagę na indywidualne umiejętności jakie posiada dziecko. Każdy maluch rozwija się inaczej. Niektóre dzieci szybciej przyswajają wiedze, inne potrzebują o wiele więcej czasu. Bardzo ważne jest to, aby zabawki były więc dopasowane do indywidualnych umiejętności i upodobań malca. Zbyt łatwa lub trudna zabawka, szybko może się znudzić, a dziecko zniechęci się do dalszej zabawy i nauki.

Interaktywna książeczka doskonale nadaje się na prezent. Można podarować ją z okazji urodzin, osiągnięcia w szkole, dnia dziecka czy pod choinkę. Jest ciekawa, kolorowa, zachęca do zabawy i nauki, wspiera rozwój dziecka i z pewnością szybko się nie znudzi. Regularna zabawa z wykorzystaniem książeczki, poprawi wyniki w szkole. Dziecku łatwiej będzie się skoncentrować, zapamiętywać najważniejsze informacje, nauczy się odpowiedniego chwytu oraz wzmocni mięśnie dłoni. Szukając idealnego prezentu, koniecznie postaw na książeczkę edukacyjną.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ