Klocki Popboblocs - Plac zabaw

symbol: KA10623
promocja
18m+

Klocki Popboblocs - Plac zabaw

43,17 zł

dostępność: dostępny, wysyłka w ciągu 24h

dostawa w Polsce: od 7 zł zobacz »

dostawa zagraniczna: od 79 zł / EUR 20 zobacz »


Promocja:

Kupując ten produkt, możesz otrzymać wyjątkową Książeczkę Crocopen do nauki angielskiego za 1 zł!

Promocja obowiązuje: od 2020-08-01 - 2020-11-30
Prezentacja produktu

 

Doradca Rozwoju Dziecka >>

Wybierz właściwe zabawki rozwojowe dla Twojego dziecka.

 

Przedstawiamy Państwu kolekcję mięciutkich, gumowych klocków Popboblocks, które zapewniają najmłodszym niekończącą się zabawę. Dzięki możliwości łączenia ich ze sobą, tylko wyobraźnia dziecka będzie granicą ich możliwości.
Popboblocs możesz ze sobą łączyć i rozłączać, jak tylko chcesz. Kolorowe, wytrzymałe i bezpieczne. W skład zestawu 16 klocków w 5 różnych kształtach wchodzą również dwie postacie K’s Kids. Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło budując miasta, łodzie i wymyślne stworki. Zestaw ten jest kompatybilny z wszystkimi zestawami z kolekcji Popboblocs.


Etap 1 (6-18m)

Cel: Toczenie klocków Popbo Blocs.
Metoda: Zachęć dzieci do toczenia zielonego cylindra po podłodze. Zabawa ta ćwiczy nie tylko motorykę duża dzieci ale i małą. Możesz również z innych klocków  stworzyć kółko.


Etap 2 (12-24m)

Cel: Wskazywanie cech charakterystycznych twarzy i części ciała.
Metoda: Nazwij części ciała i twarzy Patryka lub Bobbiego (np. nos Patryka lub lewa stopa Bobba) Zachęć dziecko do wskazania części ciała lub twarzy.


Etap 3 (18-30m)

Cel: Gra w kręgle.
Metoda: Użyj Patryka lub Bobba jako celu. Zachęć dziecko do zbicia "kręgli" tocząc zielony cylinder w ich kierunku. (Możesz również stworzyć koło z dwóch pół kolistych klocków) Zabawa ta ćwiczy  motorykę dużą dziecka i jego celność ( Dostosuj dystans celu dla różnych poziomów trudności).


Rozmiar:

 • kwadrat: szer. 5 x wys.5 x dł. 5 cm
 • trójkąt: szer. 6 x wys. 5 x dł. 5 cm
 • łuk: szer. 10 x wys. 5 x dł. 5 cm
 • cylinder: śr. 4 x wys. 5 cm
 • koralik: śr. 4.9cm

książeczka: A6, 48 stron

 • rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

 • rozwój umiejętności artystycznych: Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne i sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.

  wiek: 18m+

  kolor: wielokolorowy

  waga produktu po rozpakowaniu: 0.558kg

  waga z opakowaniem: 0.3kg

  EAN: 4892493106446

  karta produktu PDF » • OSTATNIO PRZEGLĄDANE