Śpiworek do wózka Voksi Adventure - czarny

symbol: BS11028937BSS
Śpiworek do wózka Voksi Adventure - czarny 1
0+
DOSTĘPNE WZORY / KOLORY
Śpiworek do wózka Voksi Adventure - czarny
Śpiworek do wózka Voksi Adventure - granatowy
Śpiworek do wózka Voksi Adventure - zielony

Śpiworek do wózka Voksi Adventure - czarny

887 zł
+-
Voksi Adventure
Voksi Adventure

Idealny śpiworek do wózka dla rodzin lubiących odkrywać przyrodę i wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu
 

Voksi® Adventure to bardzo lekki i wiatroszczelny śpiwór, który zapewni Twojemu dziecku ciepło jesienią i zimą.

Materiały, z których wykonano śpiworek, można porównać do lekkiej i miękkiej kurtki puchowej, w której delikatny materiał z łatwością otula ciało dziecka.
Wypełnienie stanowi wysokiej jakości puch 90/10, a śpiwór posiada unikalną komorową konstrukcję, która zapobiega przedostawaniu się chłodu do wnętrza.
Powietrze pomiędzy włóknami puchu zapewnia maksymalną izolację, dlatego śpiworkiem powinno się wstrząsnąć przed użyciem i przechowywać w przewiewnym miejscu, bez kompresji.

W zestawie znajduje się worek kompresyjny, dzięki któremu śpiwór może być niewielki, co idealnie sprawdza się w podróży. Zewnętrzny materiał jest wiatroszczelny, ma słup wody wynoszący co najmniej 3000 i jest pokryty BIONIC-FINISH®ECO, co oznacza, że jest wodoodporny. W przypadku częstych opadów deszczu zaleca się założenie osłon przeciwdeszczowych na zewnątrz.

Wszystkie materiały w Voksi Adventure posiadają certyfikat OEKO-TEX®standard 100, klasa 1, który jest znakiem jakości wskazującym, że żaden z materiałów w produkcie nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

Voksi Adventure posiada innowacyjne otwory na ramiona, które można otwierać i zamykać za pomocą zamka błyskawicznego, co pozwala dziecku brać aktywny udział w tym, co dzieje się wokół niego, jednocześnie utrzymując ciepło wewnątrz śpiworka.

Unikalna konstrukcja tylnego otworu sprawia, że Adventure pasuje do wszystkich rodzajów uprzęży, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do wózków dziecięcych, wózków rowerowych jak i sań.

W chłodne dni warto zastosować podkład izolujący w wózku. Gdy dziecko jest małe i nie wypełnia długości śpiworka, można dociągnąć sznurek u dołu tak, aby puch sięgał do stóp. Kiedy dziecko rośnie, sznurek zostaje ponownie otwarty, a śpiworek rośnie wraz z dzieckiem.
Śpiworek zapinany jest na dwukierunkowy zamek, dzięki czemu z łatwością sprawdzisz, czy stopom dziecka jest ciepło lub zapewnisz odpowiednią wentylację.
Sznurek wokół głowy można dostosować do warunków atmosferycznych i upodobań dziecka. Pamiętaj o zapewnieniu wystarczającej ilości powietrza wokół głowy dziecka i dopilnuj, aby zawsze spało pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Informacje techniczne:

 • Kompatybilność uprzęży: pasuje do uprzęży 5-punktowej
 • Główne otwarcie: zamek błyskawiczny z przodu
 • Maksymalna długość zewnętrzna: 105 cm
 • Maksymalna szerokość zewnętrzna: 50
 • Wydajność: odporny na wiatr, wodoodporny
 • Kompatybilność produktu: wszystkie wózki
 • Sezon: jesień, zima
 • Temperatura: zima- średnia izolacja
 • Przedział wiekowy: 0-3 lata
 • Materiał zewnętrzny: 100% poliester
 • Materiał wewnętrzny: 100% poliester
 • Wypełnienie materiałem: 90% puch, 10% pierze
 • RDS, Responsible Down Standard: tak
 • OEKO-TEX® Standard 100, klasa 1: tak
 • BIONIC-FINISH® ECO: tak

 

Wszystkie materiały Voksi® Adventure są certyfikowane zgodnie z Oeko-Tex® Standard 100, klasa 1. Oeko-Tex® to niezależny system testowania i certyfikacji tekstyliów, produktów pośrednich i końcowych na wszystkich etapach produkcji. Wybierając produkt wykonany z materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex®, Ty jako rodzic możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie otoczone materiałami wolnymi od niebezpiecznych substancji lub szkodliwych chemikaliów.

oekords

wiek: 0-3lat

kolor: czarny

materiał: poliester

wymiary (cm): szer. 50 x wys. 105 x dł/gł. 10

waga produktu po rozpakowaniu: 0.58kg

waga z opakowaniem: 0.69kg

EAN: 7072754017453

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ