Krople do oczu dla zwierząt 2,5 l

symbol: DEWPC600853
nowość
Krople do oczu dla zwierząt 2,5 l 1
0+

Krople do oczu dla zwierząt 2,5 l

119 zł 169 zł
+-
Cena za litr: 47,60 zł

Krople do oczu dla zwierząt 2,5 litra

Krople do oczu dla zwierząt to klinicznie sprawdzony, oczyszczający środek antyseptyczny dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji oczu Twojego zwierzaka. Zapewnia łagodzące, antybakteryjne oczyszczenie okolic oczu oraz drobnych skaleczeń i otarć.
Stosuj do codziennej pielęgnacji oczu, aby wypłukiwać substancje drażniące i alergeny z oczu, kanalików łzowych i okolic zwierząt.

Skuteczne, higieniczne i bezpieczne rozwiązanie do przemywania i oczyszczania oczu Twojego pupila.

Krople mają działanie antybakteryjne i nie tylko. Łagodzi objawy alergii. Usuwa ślady po łzach. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy. Formuła ta nie jest szkodliwa nawet w przypadku polizania lub wdychania.

Można stosować u wszystkich zwierząt domowych. Krople można również nałożyć na czystą chusteczkę do przecierania plam po łzach. Formuła bez spłukiwania.

Krople do oczu:

  • są antybakteryjne,
  • antyseptyczne,
  • hipoalergiczne,
  • nie podrażniają,
  • są przyjazne dla wegan.

Nasza formuła na bazie minerałów ma zrównoważone pH, nie zawiera alkoholu, parabenów, substancji zapachowych i barwników. Dlatego nasze krople do oczu dla zwierząt są hipoalergiczne, niedrażniące i przyjazne dla wegan.

 

3 NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:

  1. W 100% NATURALNE
  2. DELIKATNE I KOJĄCE
  3. OCZYSZCZAJĄ PLAMY ŁEZ

Produkty Dew dla zwierząt domowych, aby zapewnić Ci spokój ducha
podczas pielęgnacji, ochrony i czyszczenia Twoich ukochanych zwierzątek.

 

Pojemnik można ponownie napełniać, oszczędzając pieniądze i zmniejszając ilość odpadów z tworzyw sztucznych, a ponieważ jest w 100% biodegradowalny, jest przyjazny dla środowiska, a nawet lepiej, zakład produkcyjny nie wytwarza żadnych nieprzyjemnych odpadów przy tworzeniu tych produktów.


Sposób użycia:

Ściśnij zakraplacz, a następnie odkręć go. Umieść nad okiem zwierzaka i delikatnie ściśnij, zakraplając dwie do trzech kropli do każdego oka. Powtarzaj czynność 3-4 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii. W ramach pielęgnacji zapobiegawczej stosuj raz dziennie lub w razie potrzeby.

Produkty Dew wzmacniają moc minerałów, wykorzystując naukę do tworzenia bezpiecznych, niezawodnych, ale bardzo skutecznych, w 100% naturalnych i nietoksycznych środków czyszczących.

 

 

wiek: 0+

wymiary (cm): szer. 10.8 x wys. 22.1 x dł/gł. 14.5

waga produktu po rozpakowaniu: 2.32kg

waga z opakowaniem: 2.55kg

EAN: 5060650475516

karta produktu PDF »CAPTCHA Imageadministratorem danych osobowych jest Marko SJ. Podany telefon lub e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi, zgodnie z naszą polityką prywatności


OSTATNIO PRZEGLĄDANE
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ