school and kindergarten accessories (440x)

FREE DELIVERY
AL-G9SPLUS-B-PL
new
0+
ALILO BABY BUNNY BLUE G9S+
ALILO BABY BUNNY BLUE G9S+
399
FREE DELIVERY
AL-G9SPLUS-P-PL
new
0+
ALILO BABY BUNNY PINK G9S+
ALILO BABY BUNNY PINK G9S+
399
FREE DELIVERY
AL-G7C-B-PL
0+
ALILO BIG BUNNY G7C BLUE
ALILO BIG BUNNY G7C BLUE
389
FREE DELIVERY
AL-G7C-P-PL
0+
ALILO BIG BUNNY G7C PINK
ALILO BIG BUNNY G7C PINK
389
FREE DELIVERY
AL-G6-LB-PL N6/24
new
0+
ALILO HONEY BUNNY G6 LIGHT BLUE
ALILO HONEY BUNNY G6 LIGHT BLUE
339
FREE DELIVERY
AL-G6-R-PL
0+
ALILO HONEY BUNNY G6 RED
ALILO HONEY BUNNY G6 RED
339
FREE DELIVERY
AL-G6-P-PL
0+
ALILO HONEY BUNNY G6 PINK
ALILO HONEY BUNNY G6 PINK
339

Akcesoria szkolne i przedszkolne dla dzieci

Kiedy małe dziecko staje się przedszkolakiem lub uczniem w jego pokoju, prócz zabawek, zaczynają coraz częściej pojawiać się różnego rodzaju akcesoria niezbędne podczas nowych zajęć i aktywności. Pójście do przedszkola, a następnie szkoły sprawia, że rodzice poszukują ciekawych elementów wyprawki, które umilą ich dziecku pobyt poza domem oraz pomogą w codziennej nauce.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór przyborów, które ze względu na doskonałą jakość spełnią swoją przypisaną im rolę ,a ich atrakcyjny design sprawi, że każde dziecko będzie używało ich z największą przyjemnością.

Idealny plecak dla każdego dziecka

Jednym z pierwszych akcesoriów, jakie potrzebne są kilkulatkowi jest dobrej jakości plecak. Sprawdzi się on nie tylko podczas codziennych wyjść do przedszkola, ale także w trakcie pierwszych wycieczek i wypraw malucha.

By posłużył dziecku dłuższy czas ważne jest, aby był naprawdę dobrze wykonany, w odpowiednim rozmiarze, który pomieści wszystkie niezbędne skarby, nie przeciążając jednocześnie nadmiernie kręgosłupa przedszkolaka.

Dla samego dziecka na pewno najważniejszą cechą jest wygląd, dlatego w naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór modeli z bohaterami ulubionych bajek, dopasowanych zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Zarówno fani dinozaurów, jak i wielbiciele Psiego Patrolu będą znacznie chętniej wychodzić z domu, kiedy podczas codziennych eskapad towarzyszyć im będzie dobrze znany towarzysz.

Co w każdym plecaku powinno się znaleźć?

Doskonałym uzupełnieniem przedszkolnej luz szkolnej wyprawki będzie kolorowy worek, który sprawdzi się do przechowywania kapci lub stroju gimnastycznego. Szeroki wybór wzorów sprawia, że dziecko może dopasować go do plecaka, bądź też wybrać zupełnie inny, kontrastowy design. Worek stanowić będzie nie tylko dodatkowy, lubiany przez dziecko element wyposażenia, ale pozwoli także zachować w plecaku ład i porządek.

W codziennej nauce niezbędny okaże się także piórnik, dzięki któremu codzienne pamiętanie o szkolnych przyborach będzie znacznie łatwiejsze. W zależności od potrzeb polecamy modele niewielkie, jednokomorowe luz z kilkoma przegródkami, lub większe- sprzedawane w komplecie z wyposażeniem.

Tęczowy jednorożec lub wesoła Myszka Mickey na pewno stanowić będą dodatkową motywację podczas codziennego odrabiania lekcji, a bogate wyposażenie, takie jak, kredki, ołówki czy flamastry sprawią, że wszystko co niezbędne będzie zawsze w zasięgu ręki.

Świetne pomysły na domowe popołudnia

Życie kilkulatka to jednak nie tylko szkoła lub przedszkole, dlatego też proponujemy szeroką ofertę akcesoriów, które pomogą w ciekawy i kreatywny sposób spędzić wolny czas, nie tylko w domu. Dla małych plastyków idealne będą zestawy dobrej jakości kredek, w zestawie z temperówką i gumką, dzięki której będą one zawsze gotowe do użycia. Podobnie jak zestaw kolorowych żelowych długopisów, dzięki którym bogaty świat dziecięcej wyobraźni będzie mógł zostać przelany na kartkę papieru.

Do rysunków i zapisków proponujemy notatniki z kolorowymi okładkami, na których także znaleźć można ulubionych bohaterów. Marzeniem starszych dziewczynek na pewno okaże się pamiętnik, który stanie się powiernikiem największych sekretów.

Także i tutaj wybór jest naprawdę duży. Prócz tradycyjnych, zamykanych na kłódkę lub kod notesów, w naszej ofercie znajdują się także pamiętniki wyposażone w magiczny długopis, dzięki któremu wszelkie dziecięce tajemnice są jeszcze lepiej chronione.

I nawet jeśli tajemnic tych brak, wpisywanie pamiątkowych wierszyków do pamiętników koleżanek okaże się na pewno ciekawą i wciągającą zabawą. A także piękną pamiątką, do której chętnie będzie się wracać nawet za kilka lat.

Kreatywność ponad wszystko

Każde małe dziecko to prawdziwy wulkan kreatywności, dlatego też warto zadbać o to, by miało możliwość ją wyrażać, choćby przy pomocy ciekawych przyborów i akcesoriów papierniczych. Czasem wystarczy naprawdę niewiele, by zająć dziecko na długie minuty, dbając jednocześnie o rozwój jego wyobraźni.

Zestawy do kolorowania dla chłopców i dziewczynek, wyposażone w kredki, farby oraz naklejki nie tylko pozwolą rozwinąć pasję plastyczną, ale sprawią, że żadne deszczowe popołudnie nie będzie wiało nudą.

Tak niewiele trzeba bowiem, by z dziecięcego pokoju przenieść się w krainę fantazji pełną ulubionych, dziecięcych bohaterów. Nic też nie ożywi tak wykonywanych dziecięcą ręką projektów plastycznych jak ciekawe zestawy naklejek.

Dla maluchów szukających nieco mniej tradycyjnych technik plastycznych proponujemy magiczne, wodne kolorowanki wielokrotnego użytku lub kipiące kolorami wydrapywanki. Powiew nowości potrafi sprawia, że dziecko potrafi skupić się na znacznie dłuższy czas i mieć z podejmowanej aktywności znacznie więcej przyjemności.

Propozycją dla dzieci nieco starszych, które marzą by odłożyć kieszonkowe na większy prezent lub zabawkę są skarbonki, które niczym prawdziwy sejf otwierają się jedynie po wstukaniu właściwego kodu. Od tej pory już nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do tak mozolnie odkładanych funduszy.

Małe księżniczki będą z całą pewnością zachwycone plecaczkiem wypełnionym po brzegi bezpiecznymi, przeznaczonymi dla dzieci kosmetykami, chłopcy z kolei ucieszą się z czapki z daszkiem, na której mieszka ulubiony bohater kreskówki.

Dzięki szerokiej ofercie artykułów szkolnych nie tylko przygotujemy dziecku kompletną wyprawkę, dzięki której z uśmiechem będzie codziennie wychodzić do szkoły lub przedszkola, ale zadbamy także o rozwój dziecięcej kreatywności.

Wspólne rysowanie czy malowanie to doskonały sposób na budowanie więzi z rodzicem czy uniknięcie codziennej nudy, kiedy chwilowo skończą się pomysły na ciekawe zabawy.

Szeroki wybór propozycji to jednak oferta nie tylko szkolno- przedszkolna, nasze akcesoria równie dobrze sprawdzą się latem, kiedy podróże i wyjazdy stają się naszą codziennością. Ciekawa kolorowanka, którą łatwo zabrać do samochodu lub samolotu umili czas wyjazdu, zaś notatnik z zestawem kredek i kolorowych długopisów może stać się doskonałym dziennikiem podróży i piękną pamiątką na kolejne lata.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies OK, AKCEPTUJĘ