AliloAlilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, głośnik do komputera lub pomoc dydaktyczna! Wszystkie dostępne są w różnych żywych i pastelowych kolorach, ale nie tylko to świadczy o ich uroku. Uszka Alilo świecą na przemian 7 różnymi kolorami, są miękkie i giętkie - wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego do gryzienia dla niemowląt i dzieci.
Baby&More - DrewnoBaby&More to przede wszystkim wysokiej jakości klocki w pięknych pastelowych barwach z kolorowymi rysunkami. Klocki zapewniają wiele godzin wspaniałej zabawy. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię - mogą zbudować własny, piękny świat za pomocą różnych, kolorowych kształtów, rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową i umiejętności motoryczne.
BabyzenMARKA BABYZEN ™ została stworzona przez grupę francuskich indywidualistów pochodzących z różnych środowisk, z odmiennymi doświadczeniami, ale dzielącymi jeden pogląd - rodzicom i dzieciom na całym świecie potrzebna jest większa i łatwiejsza mobilności. BABYZEN ™ wierzy, że ulepszanie istniejących produktów nie wystarczy, dlatego tworzy je od zera wprowadzając całkowicie innowacyjne rozwiązania.
BeSafeBeSafe to norweska firma produkująca foteliki samochodowe. Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa jest ona liderem w Europie. BeSafe chce chronić to, co w Twoim życiu najważniejsze, dlatego zaleca, by dzieci były jak najdłużej przewożone tyłem do kierunku jazdy. Wymagane atesty, które są przeprowadzane w trakcie udoskonalania produktów BeSafe, są o 40-50% bardziej rygorystyczne niż przewidują to normy dla fotelików samochodowych. Nieustanne dążenie do doskonałości potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają najwyższe noty. BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.
BloomBloom styl * bezpieczeństwo * równowaga
W Bloom wierzymy, że rodzice i dziecko powinni mieszkać stylowo, wśród innowacyjnych produktów odzwierciedlających nowoczesny styl życia. To właśnie dlatego tworzymy produkty, które nadają sypialniom, salonom i jadalniom modernistyczny wygląd.
Gdy tworzymy produkty Bloom priorytetami są dla nas zawsze bezpieczeństwo i równowaga w środowisku naturalnym.
BlubbisieBlubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
BoikidoBoikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka. Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy.
CleanozCleanoz to aspirator do nosa dla dzieci, w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne, zaprojektowane tak, aby całkowicie wyeliminować osadzanie się bakterii w jego wnętrzu na zewnątrz. Delikatny, łatwy w użyciu, bezpieczny dla niemowląt, w kilka sekund oczyści malutki nosek.
Cloud BCloud B zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Firma założona została w 2002r. i jest pionierem na rynku wśród produktów, które pomagają dziecku zasnąć i dbają o jego spokojny sen. Wielu rodziców na całym świecie zaufało Cloud B , o czym świadczą nagrody otrzymane przez tę markę. Wszystkie produkty są opracowane w porozumieniu z Radą Doradczą pediatrów i specjalistów.
Comfy

Comfy specjalizuje się w dostarczaniu dzieciom w wieku już od 12-go miesiąca życia specjalnie zaprojektowanych klawiatur i programów komputerowych, które stworzone są w oparciu o unikalny system rozwoju Comfy. Produkty te podłączone do domowych komputerów, stanowią doskonałe narzędzie edukacyjne, otwierające przed dziećmi nowy, ekscytujący świat nauki połączonej z zabawą oraz pozwalają im na doświadczenie interaktywnych przygód już od najmłodszych lat.

CROCOlearn Crocolearn to wyjątkowa kolekcja dwujęzycznych książeczek, kart i naklejek, które w połączeniu w niezwykłym „mówiącym piórem CROCOPen pozwolą każdemu dziecku na wspaniałą zabawę połączoną z nauką! Dzięki zaawansowanej technologii pióro czyta, tłumaczy i literuje angielskie słowa i zdania zawarte w książeczkach, umożliwia grę w edukacyjne gry, a co za tym idzie rozwój spostrzegawczości, wyobraźni i logicznego myślenia.
CuddleCoCuddleCo to marka specjalizująca się w akcesoriach do wózków. Flagowe produkty tych marek to: Comfi-Cush - wkładka do wózka w różnych kolorach i wzorach z pianką memory foam, która poprawia komfort podczas jazdy w wózku, dopasowuje się do punktów kontaktowych ciała i pomaga uniknąć napięcia mięśni szkieletowych dziecka; Comfi-Snug - śpiworek stworzony przy użyciu nowoczesnej technologii, dzięki której zachowuje właściwości podobne do kołdry z naturalnego pierza; Comfi-Cuddle - dwustronny, uroczy kocyk z jednej strony pokryty miękkim futerkiem a z drugiej delikatnym zamszem.
Disney - Namioty i inne (Pop Up) - licencja Marko Disney
Kryjówki, namioty oraz przeróżne dekoracje wykorzystujące wzornictwo Disneya pozwolą każdemu dziecku przenieść się w magiczny świat Wróżek, Księżniczek, Aut, Toy Story, Myszki Miki, Kubusia Puchatka, Kaczozra Donalda i wielu, wielu innych bohaterów popularnych kreskówek.
Disney - samochodziki MotoramaMOTORAMA Seria samochodów przedstawiająca postacie i samochody rodem z Kaczogrodu, miejsca zamieszkania glównych bohaterów komiksów z disneyowskiego świata Kaczora Donalda.
DonerlandDonerland, dąży do tego, aby być wiodącym producentem piasku i modeliny na świecie. Sławę naszych produktów zdobyliśmy dzięki strategicznej współpracy z wiodącymi firmami zajmującymi się produkcją modeliny i ciągłemu dążeniu do ulepszenia produkcji i sprzedaży modeliny. Materiały z których wykonane sa piasek i modelina, są bezpieczne dla ludzi w każdym wieku. Modelina nie jest przeznaczona tylko dla dzieci. Donerland pomoże Ci obudzić swoją kreatywność. Zapraszamy do odkrywania świata magicznego piasku i magicznej modeliny!
DreambabyDreambaby, dzięki bogatej ofercie pomysłowych zatrzasków, zasuwek, zamków, lampek i nakładek, pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom w całym domu. Zastosowanie dużej ilości różnorodnych produktów Dreambaby pozwoli Twoim dzieciom dorastać w przyjemnym i bezpiecznym otoczeniu.
FehnFehn to niemiecka seria ekskluzywnych, pluszowych zabawek dla niemowląt. W ofercie firmy znajdują się m.in. wysokiej jakości karuzele, maty, pozytywki, papucie z grzechotką, łańcuszki do smoczków, zagłówki do fotelików.
K's KidsWszystkie zabawki K`s Kids są zaprojektowane z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Niezależnie od tego, jaką zabawkę K`s Kids wybierzesz (karuzelę, zawieszkę do wózka, pozytywkę), Trójkąt Umiejętności K`s Kids wyjaśni Ci, jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko, bawiąc się nią.
KidsmeProdukty Kidsme szybko stał się niezbędne dla rodziców na całym świecie dzięki swojej użyteczność, praktyczność i stylowi. Ciągłym pragnieniem firmy jest dostarczanie produktów, które są bezpieczne, innowacyjne i inspirujące kreatywność dzieci. Doprowadziło to Kidsme do stworzenia linii produktów do podawania żywności- butelek, kubków , miseczek i sztućców . W 2011 r. Kidsme Food Feeder został nagrodzony "Innovation Award & Creativity"
LaboraideLaboraide jest nowoczesnym produktem, który pomaga w zniwelowaniu bólów porodowych, oraz znacznie skraca czas trwania porodu. Został zaprojektowany aby ulżyć w bólu podczas porodu. Kobieta ma możliwość włożenia do ust specjalnej wkładki, która podczas porodu osłoni zęby i zniweluje bóle porodowe. 95% kobiet stwierdziło, że zdecydowanie poleciłoby ten produkt koleżance. Może być używana równocześnie z innymi metodami łagodzenia bólu – np. podtlenkiem azotu, znieczuleniem zewnątrz oponowym. Średnia długość trwania drugiego etapu porodu u kobiet używających do pomocy Laboraide była o 40% krótsza niż u kobiet nie korzystającej z tego rozwiązania.
MARKOMarko jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem uznanych światowych marek produkujących zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców. Oferujemy zabawki rozwijające zmysły, edukacyjne, wspomagające naukę czytania, liczenia, języków, interaktywne, multimedialne, konstrukcyjne, popularne pluszaki czy puzzle. Mamy w ofercie także foteliki samochodowe, krzesełka dla dzieci, smoczki, butelki, gryzaki, chusty, leżaczki, poduszki relaksacyjne, laktatory, sterylizatory, „elektroniczne nianie” i wiele innych przydatnych akcesoriów.
MimaHiszpańska firma, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stworzyła wózki MIMA Xari i Kobi które "rosną" razem z dzieckiem. Nowoczesny design, a także możliwość łatwej zmiany siedziska w gondolę i odwrotnie pozwalają na używanie wózków już od pierwszysch dni życia, aż do osiągniecia przez dziecko wagi 17 kg.
Miniland - ElektronikaMiniland oferuje produkty stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Elektroniczne nianie, nawilżacze , oczyszczacze powietrza, wagi, termometry, podgrzewacze i sterylizatory najnowszej generacji pomagają rodzicom czuwać nad zdrowiem i bezpieczeństwem dziecka.
NubyProdukty Nuby wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo materiałów, oryginalne projekty, nowoczesna technologia. Różnorodny kształt i funkcje butelek, smoczków, bidonów, kubków „nie kapków”, gryzaków i innych produktów ułatwia dzieciom i rodzicom przejście przez wszystkie etapy rozwoju.
Odcisk BobasaNad naszymi produktami pracujemy z pasją oraz z wielkim zaangażowaniem, ponieważ chcemy, aby spełniały one Państwa wymagania oraz były jak najlepszej jakości. Wykorzystujemy do ich produkcji tylko bezpieczne i sprawdzone komponenty, a potwierdzeniem tego są nadane nam atesty Polskiego Zakładu Higieny. Otrzymaliśmy je na używany przez nas gips oraz barwniki, które bardzo starannie wybieramy. W procesie produkcyjnym używamy tylko polskiego gipsu, który cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku i jest całkowicie bezpieczny w tego typu zastosowaniach, co potwierdzają przeprowadzane przez nas badania jakościowe. Także wykorzystywane barwniki są produktem sprawdzonym i przebadanym. Nasz produkt „Odcisk Bobasa” bardzo szybko zyskał uznanie i został dostrzeżony przez miesięcznik „Dziecko”. Sprawdził się tak dobrze w redakcyjnym teście, że został wyróżniony w rubryce „Lista przebojów”. To nie wszystkie nasze sukcesy. Bardzo ważnym osiągnięciem dla naszej firmy jest nagroda: „Medal za spełnione Dziecięce Marzenia”, który otrzymaliśmy jako producent „Odcisku Bobasa”, na Międzynarodowych Targach Artykułów Dziecięcych „Children`s Dreams”, odbywających się w Łodzi.
Philips - oświetlenie dla dzieciPhilips Dzięki innowacyjnej technologii LED firmy Philips kolorowe postacie z cudownych opowieści Disneya oświetlają drogę do świata wyobraźni. Sprawiają, że czytanie książek staje się bardziej interaktywne, codzienne czynności i zabawa ciekawsze, sen spokojniejszy a marzenia bardziej kolorowe — wszystko to w magicznym pokoju dziecka.
PipilaPipila to pierwszy na świecie przenośny sterylizator na baterie, który sterylizuje smoczki we wszystkich standardowych rozmiarach. Jest łatwy w użyciu, działa na dwie baterie AAA. Lampa UV usuwa do 99,9% niebezpiecznych drobnoustrojów. Dostępne kolory: niebieski, zielony i różowy.
Play WOW

Play Wow - kolekcja nadmuchiwanych zabawek została stworzona po to by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci na całym świecie.
Nasze produkty produkowane są przez specjalistów posiadających 30 letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach.
Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

SassyAmerykańska firma Sassy oferuje zabawki i akcesoria dla niemowląt typu: gryzaki, śliniaki, zabawki do kąpieli, Skoczek Baw się i rozwijaj do zamocowania na futrynie drzwi oraz Leżaczek Safari. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.
Smart TrikeSmart-Trike to znany na całym świecie producent rowerków trójkołowych. Wielofunkcyjne (niektóre modele mogą być rowerkiem i np. hulajnogą) i wieloetapowe (w zależności od modelu rowerki przeznaczone są od 6 do +24 miesiąca życia) produkty tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród w kategorii rowerków na całym świecie, a wielu krajach są najlepiej sprzedającym się produktem w kategorii "zabawki i prezenty".
Produkty firmy Smart-Trike sprzedawane są w ponad 42 krajach.
SwaddleMeSwaddleMe oferuje szeroką gamę otulaczy, śpiworków i kocyków na różny etap życia dziecka. SwaddleMe dba przede wszystkim o to, aby każde dziecko spało spokojnie. Gdy dziecko lepiej śpi, również i mama śpi spokojniej. Linia produktów SwaddleMe została umiejętnie zaprojektowana aby zapewnić każdemu dziecku przytulny, bezpieczny i komfortowy sen.
TFK - wózkiNiemiecka firma TFK tworzy wózki innowacyjne, spełniające wysokie wymagania techniczne i jakościowe. Stale podnosi poprzeczkę w zakresie wielofunkcyjności i ergonomii. Wózki TFK są tworzone dla osób dynamicznych, aktywnych, ceniących wygodę, funkcjonalność i nowoczesny designe. Wózki umożliwiają rodzicom podejmowanie aktywności fizycznej wraz z dzieckiem.
TintiProdukty z serii Tinti są specjalnie przygotowane, aby sprawić najmłodszym radość podczas kąpieli, a jednocześnie pielęgnować ich delikatną skórę, dzięki zawartość soli i minerałów działają odżywczo. Produkty Tinti dzięki naturalnym składnikom koloryzują wodę, wydają tajemnicze odgłosy syczenia, musują i bulgoczą. Zachęcają także słodkim, owocowym zapachem i wytwarzają obfitą pianę podczas kąpieli. Produkty są bezpieczne bo składają się wyłącznie z naturalnych składników, nie farbują skóry i nie brudzą łazienki, łatwo się spłukują nie pozostawiając śladu po wesołej zabawie.
Tiny LoveDzięki systemowi 7 Elementów Rozwoju zabawki Tiny Love kształtują różne umiejętności dzieci. Karuzele, maty, akcesoria do wózków oraz fotelików, interaktywne książeczki i zabawki zdobyły uznanie dzieci i rodziców na całym świecie. Tiny Love to ekspert zabawek rozwojowych. Wierzymy, że do prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje nie tylko odpowiedniego odżywiania ale również zabawek przyczyniających się i zachęcających je do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, umiejętności motorycznych oraz sfery emocjonalnej.
ToTsToTs to nowa i innowacyjna marka, która specjalizuje się w praktycznych i modnych rozwiązaniach dostosowanych do codziennych potrzeb matek i ich maluszków. ToTs to linia produktów stworzona przez Smart Trike, której pasją jest dostarczanie rodzicom eklektycznych i eleganckich produktów o wysokiej jakości, które doskonale wpasowują się w dzisiejsze trendy. Unikalna kolekcja ToTs posiada w swojej ofercie m.in. torby do wózków, pościel dla dzieci oraz akcesoria dla dziecka takie jak kocyki, ręczniki czy maty do przewijania. Szeroka gama produktów ToTs jest wykonana z najlepszych materiałów, ze szczególnym naciskiem na szczegóły. Produkty ToTs to stylowe i wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.
Toy Hero

Toy Hero to różnorodna oferta zabawek, która trafia do każdego małego klienta. Toy Hero proponuje miękkie klocki dla najmłodszych pociech, klocki konstrukcyjne dla dzieci starszych oraz zabawki sensoryczne oraz zestawy z samochodzikami.
Oferta zabawek TOY HERO to: Rozwój (klocki o różnorodnych kolorach, teksturach zapewniające multistymulację narządu wzroku i dotyku, Edukacja (uczą dzieci cierpliwości, kreatywności, koncentracji, logicznego myślenia, Bezpieczeństwo (klocki dla maluchów zrobione są z miękkiej gumy)

Trunki - Walizeczki i akcesoriaTrunki to pierwsza na świecie walizka w kształcie zwierzątka, na której dziecko może jeździć! Dzięki niej dziecko uczy się samodzielnego pakowania, a także odpowiedzialności za rzeczy osobiste. Trunki nie tylko urozmaicą podróż dziecka, ale też gdy dziecko zmęczy się i rozbolą je nogi, zawsze możesz usiąść na swym przyjacielu i pojeździć na nim. Rodzice mogą ciągnąć dziecko za pasek dołączony do walizeczki. Walizeczka Trunki jest lekka, wytrzymała i spełnia wszystkie normy dotyczące bagażu podręcznego. Całość uzupełnia wybór akcesoriów: plecaki wodoodporne, podstawki podwyższające i plecak 2w1, nakładki na pas samochodowy, zagłówek do fotelika samochodowego, Kocyk i poduszeczka, szelki bezpieczeństwa.
Varis ToysKlocki konstrukcyjne VARIS to bardzo wyjątkowe klocki - są oparte na technice mocowania przez opatentowany układ blokujący, który umożliwia szczelne połączenia różnych części. Dzieci mogą poszerzać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie różnych obiektów takich jak domy z bali, samochody, samoloty, roboty i wiele innych, niezliczonych konstrukcji.
YooHoo&FriendsYoohoo
Yoo-Hoo i Przyjaciele żyją w wirtualnym świecie. Te sympatyczne futrzaki odzwierciedlają gatunki zwierząt żyjących na różnych kontynentach, niektóre z nich są zagrożone wyginięcie. Dzieci zdobywają o nich wiedzę, dzięki interaktywnej stronie internetowej, zawierającej wspaniałe gry i nowe odcinki animacji z serii Yoo-Hoo i Przyjaciele. Yoo-Hoo, wraz z wszystkimi ich Przyjaciółmi czekają, więc - wejdź na www.yoohoofriends.com i baw się już dziś!