AliloAlilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, głośnik do komputera lub pomoc dydaktyczna! Wszystkie dostępne są w różnych żywych i pastelowych kolorach, ale nie tylko to świadczy o ich uroku. Uszka Alilo świecą na przemian 7 różnymi kolorami, są miękkie i giętkie - wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego do gryzienia dla niemowląt i dzieci.
BabyzenMARKA BABYZEN ™ została stworzona przez grupę francuskich indywidualistów pochodzących z różnych środowisk, z odmiennymi doświadczeniami, ale dzielącymi jeden pogląd - rodzicom i dzieciom na całym świecie potrzebna jest większa i łatwiejsza mobilności. BABYZEN ™ wierzy, że ulepszanie istniejących produktów nie wystarczy, dlatego tworzy je od zera wprowadzając całkowicie innowacyjne rozwiązania.
BeSafeBeSafe to norweska firma produkująca foteliki samochodowe. Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa jest ona liderem w Europie. BeSafe chce chronić to, co w Twoim życiu najważniejsze, dlatego zaleca, by dzieci były jak najdłużej przewożone tyłem do kierunku jazdy. Wymagane atesty, które są przeprowadzane w trakcie udoskonalania produktów BeSafe, są o 40-50% bardziej rygorystyczne niż przewidują to normy dla fotelików samochodowych. Nieustanne dążenie do doskonałości potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają najwyższe noty. BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.
BloomBloom styl * bezpieczeństwo * równowaga
W Bloom wierzymy, że rodzice i dziecko powinni mieszkać stylowo, wśród innowacyjnych produktów odzwierciedlających nowoczesny styl życia. To właśnie dlatego tworzymy produkty, które nadają sypialniom, salonom i jadalniom modernistyczny wygląd.
Gdy tworzymy produkty Bloom priorytetami są dla nas zawsze bezpieczeństwo i równowaga w środowisku naturalnym.
BlubbisieBlubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
BoikidoBoikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka. Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy.
CleanozCleanoz to aspirator do nosa dla dzieci, w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne, zaprojektowane tak, aby całkowicie wyeliminować osadzanie się bakterii w jego wnętrzu na zewnątrz. Delikatny, łatwy w użyciu, bezpieczny dla niemowląt, w kilka sekund oczyści malutki nosek.
Cloud BCloud B zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Firma założona została w 2002r. i jest pionierem na rynku wśród produktów, które pomagają dziecku zasnąć i dbają o jego spokojny sen. Wielu rodziców na całym świecie zaufało Cloud B , o czym świadczą nagrody otrzymane przez tę markę. Wszystkie produkty są opracowane w porozumieniu z Radą Doradczą pediatrów i specjalistów.
Comfy

Comfy specjalizuje się w dostarczaniu dzieciom w wieku już od 12-go miesiąca życia specjalnie zaprojektowanych klawiatur i programów komputerowych, które stworzone są w oparciu o unikalny system rozwoju Comfy. Produkty te podłączone do domowych komputerów, stanowią doskonałe narzędzie edukacyjne, otwierające przed dziećmi nowy, ekscytujący świat nauki połączonej z zabawą oraz pozwalają im na doświadczenie interaktywnych przygód już od najmłodszych lat.

CROCOlearn Crocolearn to wyjątkowa kolekcja dwujęzycznych książeczek, kart i naklejek, które w połączeniu w niezwykłym „mówiącym piórem CROCOPen pozwolą każdemu dziecku na wspaniałą zabawę połączoną z nauką! Dzięki zaawansowanej technologii pióro czyta, tłumaczy i literuje angielskie słowa i zdania zawarte w książeczkach, umożliwia grę w edukacyjne gry, a co za tym idzie rozwój spostrzegawczości, wyobraźni i logicznego myślenia.
CuddleCoCuddleCo to marka specjalizująca się w akcesoriach do wózków. Flagowe produkty tych marek to: Comfi-Cush - wkładka do wózka w różnych kolorach i wzorach z pianką memory foam, która poprawia komfort podczas jazdy w wózku, dopasowuje się do punktów kontaktowych ciała i pomaga uniknąć napięcia mięśni szkieletowych dziecka; Comfi-Snug - śpiworek stworzony przy użyciu nowoczesnej technologii, dzięki której zachowuje właściwości podobne do kołdry z naturalnego pierza; Comfi-Cuddle - dwustronny, uroczy kocyk z jednej strony pokryty miękkim futerkiem a z drugiej delikatnym zamszem.
Disney - Namioty i inne (Pop Up) - licencja Marko Disney
Kryjówki, namioty oraz przeróżne dekoracje wykorzystujące wzornictwo Disneya pozwolą każdemu dziecku przenieść się w magiczny świat Wróżek, Księżniczek, Aut, Toy Story, Myszki Miki, Kubusia Puchatka, Kaczozra Donalda i wielu, wielu innych bohaterów popularnych kreskówek.
Disney - samochodziki MotoramaMOTORAMA Seria samochodów przedstawiająca postacie i samochody rodem z Kaczogrodu, miejsca zamieszkania głównych bohaterów komiksów z disney'owskiego świata Kaczora Donalda.
DonerlandDonerland, dąży do tego, aby być wiodącym producentem piasku i modeliny na świecie. Sławę naszych produktów zdobyliśmy dzięki strategicznej współpracy z wiodącymi firmami zajmującymi się produkcją modeliny i ciągłemu dążeniu do ulepszenia produkcji i sprzedaży modeliny. Materiały z których wykonane sa piasek i modelina, są bezpieczne dla ludzi w każdym wieku. Modelina nie jest przeznaczona tylko dla dzieci. Donerland pomoże Ci obudzić swoją kreatywność. Zapraszamy do odkrywania świata magicznego piasku i magicznej modeliny!
DreambabyDreambaby, dzięki bogatej ofercie pomysłowych zatrzasków, zasuwek, zamków, lampek i nakładek, pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom w całym domu. Zastosowanie dużej ilości różnorodnych produktów Dreambaby pozwoli Twoim dzieciom dorastać w przyjemnym i bezpiecznym otoczeniu.
EggNiektóre produkty się tworzy, niektóre produkty się rodzą - nie bez powodu jest to hasło przewodnie marki. Wózek Egg został specjalnie zaprojektowany z myślą o świadomych stylu rodzicach. Miękkie w dotyku tkaniny tworzące jednocześnie łagodne kształty i ciągłe linie dają wózkowi Egg stylowy i luksusowy wygląd. Znakomita konstrukcja zapewnia dziecku komfortową jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi. Egg został wyposażony w opony z technologią Tru-Ride, które gwarantują komfort jazdy, doskonałe manewrowanie oraz zwiększone bezpieczeństwo. Dodatkowo, wózek Egg można przekształcić w stylowy i elegancki wózek bliźniaczy bądź dla dzieci rok po roku.
K's KidsWszystkie zabawki K`s Kids są zaprojektowane z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Niezależnie od tego, jaką zabawkę K`s Kids wybierzesz (karuzelę, zawieszkę do wózka, pozytywkę), Trójkąt Umiejętności K`s Kids wyjaśni Ci, jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko, bawiąc się nią.
LaboraideLaboraide jest nowoczesnym produktem, który pomaga w zniwelowaniu bólów porodowych, oraz znacznie skraca czas trwania porodu. Został zaprojektowany aby ulżyć w bólu podczas porodu. Kobieta ma możliwość włożenia do ust specjalnej wkładki, która podczas porodu osłoni zęby i zniweluje bóle porodowe. 95% kobiet stwierdziło, że zdecydowanie poleciłoby ten produkt koleżance. Może być używana równocześnie z innymi metodami łagodzenia bólu – np. podtlenkiem azotu, znieczuleniem zewnątrz oponowym. Średnia długość trwania drugiego etapu porodu u kobiet używających do pomocy Laboraide była o 40% krótsza niż u kobiet nie korzystającej z tego rozwiązania.
MARKOMarko jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem uznanych światowych marek produkujących zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców. Oferujemy zabawki rozwijające zmysły, edukacyjne, wspomagające naukę czytania, liczenia, języków, interaktywne, multimedialne, konstrukcyjne, popularne pluszaki czy puzzle. Mamy w ofercie także foteliki samochodowe, krzesełka dla dzieci, smoczki, butelki, gryzaki, chusty, leżaczki, poduszki relaksacyjne, laktatory, sterylizatory, „elektroniczne nianie” i wiele innych przydatnych akcesoriów.
MimaHiszpańska firma, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stworzyła wózki MIMA Xari i Kobi które "rosną" razem z dzieckiem. Nowoczesny design, a także możliwość łatwej zmiany siedziska w gondolę i odwrotnie pozwalają na używanie wózków już od pierwszysch dni życia, aż do osiągniecia przez dziecko wagi 17 kg.
Miniland - ElektronikaMiniland oferuje produkty stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Elektroniczne nianie, nawilżacze , oczyszczacze powietrza, wagi, termometry, podgrzewacze i sterylizatory najnowszej generacji pomagają rodzicom czuwać nad zdrowiem i bezpieczeństwem dziecka.
NubyProdukty Nuby wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo materiałów, oryginalne projekty, nowoczesna technologia. Różnorodny kształt i funkcje butelek, smoczków, bidonów, kubków „nie kapków”, gryzaków i innych produktów ułatwia dzieciom i rodzicom przejście przez wszystkie etapy rozwoju.
Odcisk BobasaNad naszymi produktami pracujemy z pasją oraz z wielkim zaangażowaniem, ponieważ chcemy, aby spełniały one Państwa wymagania oraz były jak najlepszej jakości. Wykorzystujemy do ich produkcji tylko bezpieczne i sprawdzone komponenty, a potwierdzeniem tego są nadane nam atesty Polskiego Zakładu Higieny. Otrzymaliśmy je na używany przez nas gips oraz barwniki, które bardzo starannie wybieramy. W procesie produkcyjnym używamy tylko polskiego gipsu, który cieszy się bardzo dobrą renomą na rynku i jest całkowicie bezpieczny w tego typu zastosowaniach, co potwierdzają przeprowadzane przez nas badania jakościowe. Także wykorzystywane barwniki są produktem sprawdzonym i przebadanym. Nasz produkt „Odcisk Bobasa” bardzo szybko zyskał uznanie i został dostrzeżony przez miesięcznik „Dziecko”. Sprawdził się tak dobrze w redakcyjnym teście, że został wyróżniony w rubryce „Lista przebojów”. To nie wszystkie nasze sukcesy. Bardzo ważnym osiągnięciem dla naszej firmy jest nagroda: „Medal za spełnione Dziecięce Marzenia”, który otrzymaliśmy jako producent „Odcisku Bobasa”, na Międzynarodowych Targach Artykułów Dziecięcych „Children`s Dreams”, odbywających się w Łodzi.
OysterOyster to brytyjska marka specjalizująca się w tworzeniu wózków, które sprostają największym wyzwaniom. Praca z najlepszymi fabrykami i projektantami z całego świata sprawia, że tworzone się produkty innowacyjne i nowoczesne w połączeniu z odrobiną tradycji i klasyki. W naszej ofercie znajdują się dwa niezywkłe wózki - Oyster Zero, lekki lecz zarazem mocny i składany do małych rozmiarów wózek, który idealnie sprawdzi się w mieście oraz Oyster Max, wyjątkowy wózek pojedynczy, który można z łatwością przekształcić w wózek bliźniaczy lub dla dzieci rok po roku.
Philips - oświetlenie dla dzieciPhilips Dzięki innowacyjnej technologii LED firmy Philips kolorowe postacie z cudownych opowieści Disneya oświetlają drogę do świata wyobraźni. Sprawiają, że czytanie książek staje się bardziej interaktywne, codzienne czynności i zabawa ciekawsze, sen spokojniejszy a marzenia bardziej kolorowe — wszystko to w magicznym pokoju dziecka.
PipilaPipila to pierwszy na świecie przenośny sterylizator na baterie, który sterylizuje smoczki we wszystkich standardowych rozmiarach. Jest łatwy w użyciu, działa na dwie baterie AAA. Lampa UV usuwa do 99,9% niebezpiecznych drobnoustrojów. Dostępne kolory: niebieski, zielony i różowy.
Play WOW

Play Wow - kolekcja nadmuchiwanych zabawek została stworzona po to by bawić, uczyć oraz umacniać pewność siebie dzieci na całym świecie.
Nasze produkty produkowane są przez specjalistów posiadających 30 letnie doświadczenie w branży zabawek nadmuchiwanych w ponad 75 krajach.
Doskonała jakość, wspaniała kolorystyka oraz wartości edukacyjne produktów Play Wow odpowiadają oczekiwaniom rodziców, a dzieciom pozwalają na rozwijającą, ekscytującą i pełną wrażeń zabawę w domu i na podwórku.

SassyAmerykańska firma Sassy oferuje zabawki i akcesoria dla niemowląt typu: gryzaki, śliniaki, zabawki do kąpieli, Skoczek Baw się i rozwijaj do zamocowania na futrynie drzwi oraz Leżaczek Safari. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.
Smart TrikeSmart-Trike to znany na całym świecie producent rowerków trójkołowych. Wielofunkcyjne (niektóre modele mogą być rowerkiem i np. hulajnogą) i wieloetapowe (w zależności od modelu rowerki przeznaczone są od 6 do +24 miesiąca życia) produkty tej firmy zdobyły wiele prestiżowych nagród w kategorii rowerków na całym świecie, a wielu krajach są najlepiej sprzedającym się produktem w kategorii "zabawki i prezenty".
Produkty firmy Smart-Trike sprzedawane są w ponad 42 krajach.
SwaddleMeSwaddleMe oferuje szeroką gamę otulaczy, śpiworków i kocyków na różny etap życia dziecka. SwaddleMe dba przede wszystkim o to, aby każde dziecko spało spokojnie. Gdy dziecko lepiej śpi, również i mama śpi spokojniej. Linia produktów SwaddleMe została umiejętnie zaprojektowana aby zapewnić każdemu dziecku przytulny, bezpieczny i komfortowy sen.
TFK - wózkiNiemiecka firma TFK tworzy wózki innowacyjne, spełniające wysokie wymagania techniczne i jakościowe. Stale podnosi poprzeczkę w zakresie wielofunkcyjności i ergonomii. Wózki TFK są tworzone dla osób dynamicznych, aktywnych, ceniących wygodę, funkcjonalność i nowoczesny designe. Wózki umożliwiają rodzicom podejmowanie aktywności fizycznej wraz z dzieckiem.
Tiny LoveDzięki systemowi 7 Elementów Rozwoju zabawki Tiny Love kształtują różne umiejętności dzieci. Karuzele, maty, akcesoria do wózków oraz fotelików, interaktywne książeczki i zabawki zdobyły uznanie dzieci i rodziców na całym świecie. Tiny Love to ekspert zabawek rozwojowych. Wierzymy, że do prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje nie tylko odpowiedniego odżywiania ale również zabawek przyczyniających się i zachęcających je do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, umiejętności motorycznych oraz sfery emocjonalnej.
ToTsToTs to nowa i innowacyjna marka, która specjalizuje się w praktycznych i modnych rozwiązaniach dostosowanych do codziennych potrzeb matek i ich maluszków. ToTs to linia produktów stworzona przez Smart Trike, której pasją jest dostarczanie rodzicom eklektycznych i eleganckich produktów o wysokiej jakości, które doskonale wpasowują się w dzisiejsze trendy. Unikalna kolekcja ToTs posiada w swojej ofercie m.in. torby do wózków, pościel dla dzieci oraz akcesoria dla dziecka takie jak kocyki, ręczniki czy maty do przewijania. Szeroka gama produktów ToTs jest wykonana z najlepszych materiałów, ze szczególnym naciskiem na szczegóły. Produkty ToTs to stylowe i wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.
Trunki - Walizeczki i akcesoriaTrunki to pierwsza na świecie walizka w kształcie zwierzątka, na której dziecko może jeździć! Dzięki niej dziecko uczy się samodzielnego pakowania, a także odpowiedzialności za rzeczy osobiste. Trunki nie tylko urozmaicą podróż dziecka, ale też gdy dziecko zmęczy się i rozbolą je nogi, zawsze możesz usiąść na swym przyjacielu i pojeździć na nim. Rodzice mogą ciągnąć dziecko za pasek dołączony do walizeczki. Walizeczka Trunki jest lekka, wytrzymała i spełnia wszystkie normy dotyczące bagażu podręcznego. Całość uzupełnia wybór akcesoriów: plecaki wodoodporne, podstawki podwyższające i plecak 2w1, nakładki na pas samochodowy, zagłówek do fotelika samochodowego, Kocyk i poduszeczka, szelki bezpieczeństwa.
Varis ToysKlocki konstrukcyjne VARIS to bardzo wyjątkowe klocki - są oparte na technice mocowania przez opatentowany układ blokujący, który umożliwia szczelne połączenia różnych części. Dzieci mogą poszerzać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie różnych obiektów takich jak domy z bali, samochody, samoloty, roboty i wiele innych, niezliczonych konstrukcji.
YooHoo&FriendsYoohoo
Yoo-Hoo i Przyjaciele żyją w wirtualnym świecie. Te sympatyczne futrzaki odzwierciedlają gatunki zwierząt żyjących na różnych kontynentach, niektóre z nich są zagrożone wyginięcie. Dzieci zdobywają o nich wiedzę, dzięki interaktywnej stronie internetowej, zawierającej wspaniałe gry i nowe odcinki animacji z serii Yoo-Hoo i Przyjaciele. Yoo-Hoo, wraz z wszystkimi ich Przyjaciółmi czekają, więc - wejdź na www.yoohoofriends.com i baw się już dziś!