Nuk kubek niekapek starter cup od 6-m

symbol: NUK255268P
6m+

Nuk kubek niekapek starter cup od 6-m

Nauka samodzielnego picia z serią kubków NUK do nauki picia

W czasie ssania piersi lub picia z butelki usta dziecka przybierają kształt litery "O". Aby móc pić z kubka, dziecko musi się nauczyć układać usta w kształt litery "U".

Im szybciej dziecko opanuje tę nową umiejętność, tym łatwiej mu będzie pić z kubeczka w przyszłości.

Kubki "niekapki" NUK do nauki picia mają ustniki dostosowane do etapów rozwoju motorycznego dziecka. Ułatwiają one dzieciom stopniowe przejście od karmienia piersią lub butelką ("O") do picia z kubeczka ("U").

Etap 1 - nauka picia:

Kubek "niekapek" NUK Starter Cup stopniowo przygotowuje dziecko do picia z otwartego kubka. Do tej pory dziecko było przyzwyczajone do ssania podczas karmienia piersią lub butelką. Miękki silikonowy ustnik kubka 1 z jednej strony przypomina dziecku pierś lub smoczek, a z drugiej ma już kształt przypominający brzeg kubka. Tym samym dziecko stopniowo przybliża się do kształtu ust w formie "u". Ssanie powoli przekształca się w picie. Ergonomicznie ukształtowane antypoślizgowe uchwyty umożliwiają pewne trzymanie.

Picie z kubka z miękkim ustnikiem zapewnia dziecku znajome odczucia w ustach i daje poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebuje do nauki picia.

Kubek "niekapek" NUK Starter Cup - stopniowe przygotowanie do picia z otwartego kubka

wiek: 6m+

materiał: polipropylen/silikon

waga produktu po rozpakowaniu: 0.09kg

waga z opakowaniem: 0.165kg

EAN: 4008600215875

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE