Materac do łóżeczka TRIO LATEX-COMFORT 120x60 + pokrowiec Basic

symbol: BZ-95-01070-11 N19
0+

Materac do łóżeczka TRIO LATEX-COMFORT 120x60 + pokrowiec Basic

Innowacyjny materac dla niemowlaka Baby’s Zone TRIO LATEX - COMFORT 120 x 60 cm w komplecie z pokrowcem Basic.

Informacje:

  • wysokość materaca: 11-12 cm
  • 5 stref twardości - 5 stref twardości w kontrucji materaca zapewnia optymalne ortopedyczne podparcie dla ciała dziecka
  • pianka poliuretanowa N - wysokiej jakości pianka o dużej twardości
  • Latex - otrzymywany jest z połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem, co daje materiał niezwykle trwały o wysokiej elastyczności, dzięki czemu idelanie dopasowuje sie do ksztaltu ciała. Posiada właściwości antybakteryjne i przecigrzybiczne

 

Posiada 5 strefową konstrukcją. Dzięki właśnie zastosowaniu różnych stref twardości materac zapewnia dziecku optymalne, anatomiczne podparcie. Ten materac jest gwarancją zdrowego snu niemowlaka. 

Zastosowany w konstrukcji materaca lateks doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Wszystko za sprawą tego, że Lateks powstaje z połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem. Dzięki temu powstaje materiał bardzo elastyczny i niezwykle trwały. na pewno posłuży on długi czas. Ponadto ten materac od łóżeczka posiada właściwości przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Jest świetnym wyborem dla małych alergików. 

Kolejnym materiałem wykorzystanym w konstrukcji materaca Baby’s Zone TRIO LATEX - COMFORT jest wysokiej jakości pianka poliuretanowa N o dużej twardości. Co zapewnia zdrowy rozwój kręgosłupa u dziecka. 

Materacyk jest bardzo oddychający, gdyż posiada pionowe i poziome kanały wentylacyjne co znacznie wpływa na poprawę cyrkulacji powietrza, dodatkowo ułatwiając odparowanie wodny i CO² . Wszystko to sprawia, że dziecko się nie poci i może spać spokojnie. 

Specjalnie skonstruowana rama materaca do łóżeczka TRIO LATEX - COMFORT wspiera naukę chodzenia, jednocześnie zapewniając dziecku bezpieczeństwo podczas stawiania pierwszych kroków przy szczebelkach łóżeczka.

wiek: 0+

kolor: biały

wymiary (cm): szer. 60 x wys. 12 x dł/gł. 120

EAN: 5907751490706

karta produktu PDF »



OSTATNIO PRZEGLĄDANE