Materac do łóżeczka DUO LATEX i KOKOS COMFORT 120x60 + pokrowiec Basic

symbol: BZ-95-01025-00 N19
nowość
0+

Materac do łóżeczka DUO LATEX i KOKOS COMFORT 120x60 + pokrowiec Basic

Dziecięcy materac piankowo - kokosowy do łóżeczka Baby’s Zone DUO LATEX - COMFORT  120x60 cm z pokrowcem Basic wykonany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych i certyfikowanych materiałów, tak, aby być gwarancja zdrowego snu Twojego dziecka.

Informacje:

  • Wysokość materaca 11-12cm
  • Latex
  • Pianka Poliuretanowa N
  • Kokos
  • 5 stref
  • Materac dwustronny


Materac Baby’s Zone DUO LATEX - COMFORT jest dwustronny. Charakteryzuje się wyjątkową, innowacyjną budową. Posiada 5 stref twardości, dzięki czemu zapewnia dziecku optymalne ortopedyczne podparcie.

W konstrukcji materacyka Baby’s Zone DUO - COMFORT obecne są 3 warstwy:

  • warstwa lateksowa - która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka
  • wysokiej jakości pianka poliuretanowa N o dużej twardości - która zapewni zdrowy rozwój kręgosłupa
  • warstwa kokosowa - która została ulepszona za pomocą procesu lateksowania, dzięki temu nie przemięka, szybciej schnie i jest bardziej elastyczna niż zwykła mata kokosowa. 

Latex - powstaje z połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego z syntetycznym lateksem. Dzięki takiemu połączeniu powstaje materiał charakteryzujący się wyjątkową trwałością i elastycznością. Lateks doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. 

Kokos to 100% naturalne włókno roślinne poprawiające wentylację materaca, jednocześnie usztywniając go i wpływając na jego trwałość. Co więcej dodatkowo zaprojektowane pionowe i poziome kanały wentylacyjne jeszcze bardziej poprawiają cyrkulację powietrza, ułatwiając oddychanie. Dzięki temu para wodna i CO2 zostają odprowadzone. Ciało nie przegrzewa się i niemowlę może spać spokojnie. 

Elementem stabilizującym materac dla dziecka jest wysokiej jakości pianka poliuretanowa N o dużej twardości. Jest to niezwykle istotne dla rozwijającego się kręgosłupa u dziecka.

Pokrowiec BASIC
Pokrowiec wliczony w cenę materaca.
Zamek błyskawiczny umożliwia zdjęcie pokrowca do prania.

Rozmiar: zgodny z wymiarem materaca

Materiał z włókien bawełny jest przyjazny dla skóry dziecka, umożliwia odprowadzenie wilgoci dzięki czemu skóra dziecka może oddychać.

wiek: 0+

kolor: biały

wymiary (cm): szer. 60 x wys. 12 x dł/gł. 120

waga z opakowaniem: 3.7kg

EAN: 5907751490768

karta produktu PDF »OSTATNIO PRZEGLĄDANE