Spare parts

Doona częsci zapasowe do wózków dla dzieci

Wiele akcesoriów oraz sprzętu służącego dzieciom wymaga nieprzewidzianych napraw. Ze względu na częste z nich korzystanie, ulegają one drobnym bądź większym usterkom. Ich wygórowana cena nie pozwala na zakup nowego. Mimo wszystko trzeba pamiętać o zapewnieniu bezpieczeństwa swoim pociechom.

Należy również uwzględnić, że większość tych nieprzewidzianych awarii można bez problemu samodzielnie naprawić. Zarówno wózki, jak i wszelkiego typu spacerówki dla dzieci posiadają niemal wszystkie części wymienne, które bez problemu można zakupić w naszym sklepie. Dostępność tego typu części zapasowych do wszelkiego rodzaju pojazdów kołowych dla maluszków jest nieograniczona. Oferowane produkty posiadają certyfikaty z obowiązującymi normami.

Części wymienne do wózków i pojazdów dla dzieci Doona

Wózki dla dzieci powinny zapewnić bezpieczeństwo oraz stabilną jazdę w każdym terenie. Szczególnie należy zwrócić uwagę na sprawność kół oraz hamulców. Uszkodzone bądź zdeformowane należy natychmiast wymienić. Wykonane są one z trwałych materiałów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ofercie dostępne są zapasowe koła przednie oraz tylne pasujące do wózków: Oyster Zero, Oyster 3, Mima Xari.  Nadzwyczajnie łatwa oraz prosta konstrukcja sprawia, że każdy samodzielnie poradzi sobie z ich wymianą.

W rowerkach podobnie, jak w wózkach koła również są wymienne oraz łatwe do wymiany. Dodatkowo warto nabyć odblaskowe logo do tylnego kółka pojazdu. Ponadto dla zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, należy zamocować paski na pedał do rowerka. Wówczas zapewni to stabilną jazdę. Zarówno tego typu gadżety, jak i zapasowe pedały są dostępne do każdego typu pojazdu dla maluszka. Pierwsze dni nauki jazdy wymagają szczególnej uwagi ze strony rodziców. Uchwyt do prowadzenia rowerka ułatwi to zadanie.

Akcesoria Doona zapewniające bezpieczeństwo dziecka

Zarówno spacerówki, jak i wszelkiego typu pojazdy kołowe powinny zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Ochraniacze naramienne są stabilne i mocowanie na pas zaciskowy regulowany. Nie powoduje to przemieszczania się w wózku i zapewnia to dziecku komfort jazdy. Zalecane są do montowania w zestawie z podnóżkiem. Dzięki czemu dziecko może w nim siedzieć w pozycji leżącej lub półleżącej.

Wkładki oraz zapinane pasy zapewnią wyjątkowe bezpieczeństwo dziecku. Uszkodzone należy zawsze wymienić na nowe. Rozmiar wkładki i otwory na pasy przystosowane są do trendów producentów wózków. Zapasowa wkładka pasuje również do wózków bez wyjmowanych pasów naramiennych. Do rowerów zalecana jest uprząż 5 punktowa. Podobnie, jak wkładki zapewni ona dobrą amortyzację podczas codziennej jazdy nawet w trudnych warunkach. Wygodę oraz miękkość zapewnia wypełnienie ze sprężystej pianki o odpowiednio dobranej gęstości.

Wymienne tapicerka oraz daszki Doona

Dodatkowe tapicerki pozwolą odświeżyć pojazd kołowy dla dziecka lub nadać mu nowy design. Jednak przede wszystkim zapewni on komfort dziecku. Dzięki tapicerce maluszek utrzyma prawidłową pozycję ciała. Nie spowoduje to żadnych otarć bądź odgnieceń. Wymienne tapicerki wykonane są z materiału zapewniającego cyrkulację powietrza.

Podobną funkcję spełnia pokrowiec na siedzenie do mobilnego fotelika na kółkach. W tym przypadku maluszek ma zapewniony błogi odpoczynek, a nawet chwile na spokojną drzemkę. Pokrowiec nie zsuwa się i nie przemieszcza podczas jego ruchów. Wykonany jest z materiału, który nie powoduje pocenia się maluszka. Dodatkowo można nabyć wymienny daszek, co zapewni dziecku ochronę przed słońcem oraz wiatrem.

Wymiana daszka lub tapicerki to idealny sposób na uzyskanie nowego wyglądu każdego pojazdu kołowego dla dziecka. Może to być również fantastyczna zmiana kolorystyki w przypadku chęci odświeżenia wyglądu bądź ponownego korzystania z  mobilnego fotelika przy następnym brzdącu. Szeroka gama kolorystyczna tego typu akcesoriów zadowoli gustu najbardziej wybrednych.

Torby do mobilnego fotelika Doona

Nieodzownym elementem mobilnych fotelików są torby na różnego rodzaju akcesoria przydatne w czasie podróżowania z dzieckiem. Mała, lekka oraz kompaktowa zapewni utrzymanie stabilności fotelika. Praktyczne oraz unikalne złącze umożliwia szybkie odpięcie torebki. Są one bardzo niezbędne w trakcie spacerów, jak i podróży z dzieckiem.