mattress & bedding (3x)

FREE DELIVERY
BZ-95-01950-00
0+
369
FREE DELIVERY
BZ-95-01955-00
0+
379
FREE DELIVERY
CC845484 N9/2019
0+
Harmony Sprung Mattress Cot Bed 140X70
Harmony Sprung Mattress Cot Bed 140X70
547,60

Materace do kosza Mojżesza i łóżeczka, Pościel do łóżeczka

Od chwili narodzin swojego dziecka chcesz, aby zapewnić mu jak największy komfort podczas spania. Odpowiednia pościel i materac pomoże zapewnić maluchom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zanim dziecko zacznie spać w łóżeczku, większość czasu spędzi w kołysce, dlatego ważne jest, aby miało miękki materacyk, na którym będzie mogło się położyć.

Materace dla dziecka

Kupując materac dla swojego dziecka, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim musisz się upewnić, że wybrany przez Ciebie materac jest bezpieczny dla Twojego dziecka. Dobrą zasadą jest, że każdy materac powinien spełniać normy bezpieczeństwa i być wolny od szkodliwych substancji chemicznych. Zastanów się również, ile miejsca masz w domu - czy nowe łóżko będzie pasować do tego, co już znajduje się w pokoju dla dziecka?

Materac do kosza Mojżesza

Materac do kosza Mojżesza powinien być twardy, wodoodporny, oddychający i łatwy do czyszczenia.

Jak zapewnić dziecku komfortowy sen?

Aby zapewnić dziecku wygodny sen, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Jeśli Twoje dziecko ma alergie, rozważ użycie hipoalergicznych pokrowców na materace lub prześcieradeł z substancjami antyalergicznymi. Możesz również rozważyć zainwestowanie w oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka, aby zmniejszyć ilość alergenów i roztoczy w powietrzu.

Kołderki z poduszką

Kołdry z poduszką dla dzieci to doskonały sposób, aby zapewnić maluchowi wygodę i przytulność. Są one również doskonałym sposobem na dodanie stylu i osobowości do pokoju dziecinnego lub bawialni, ponieważ wiele z tych kołder ma jaskrawe kolory i zabawne wzory. Jeśli chcesz urozmaicić swoją przestrzeń, nie wydając zbyt wiele pieniędzy, kołdry z poduszką dla dziecka są świetnym rozwiązaniem!

Co sprawia, że kołdry z poduszką dla dziecka są tak wyjątkowe? Po pierwsze, to świetny sposób, aby pokazać swoje ulubione wzory tkanin. Niezależnie od tego, czy jest to prosty czarno-biały wzór, czy odważny czerwono-żółty, tego typu kołdry pozwalają Ci pokazać swoje poczucie stylu bez konieczności martwienia się o dopasowanie wszystkiego innego w pokoju. Ponadto, gdy masz w pobliżu dzieci (lub psy!), dobrze jest wiedzieć, że jeżeli cokolwiek się na nich rozleje, będzie to wystarczająco łatwe do wyczyszczenia - większość kołder można prać w pralce w domu!

Jak zapewnić dziecku odpowiednie wyposażenie do spania?

Jako rodzic wiesz, że dobry sen może stanowić różnicę między szczęśliwym a marudnym dzieckiem. Każdy z nas to przeżył/ Twoje dziecko budzi się w środku nocy z płaczem, a Ty nie wiesz, co jest nie tak. Czy jest głodne? Czy miało zły sen? Czy się zsikało?

Odpowiedź brzmi tak - "wszystko z powyższych". Prawdopodobnie zaczniesz biegać jak szalony, próbując rozwiązać problem - a potem zdasz sobie sprawę, że ponowne uśpienie dziecka jest o wiele ważniejsze niż to, co spowodowało jego przebudzenie. Ale jak upewnić się, że Twoje dziecko ma odpowiedni wyposażenie do spania?

Po pierwsze, wszystko powinno być proste. Nie chcesz, aby dziecko miało zbyt wiele możliwości wyboru, gdy nadchodzi pora spania - a jeśli na stoliku nocnym będzie zbyt wiele opcji, może mieć ochotę sięgnąć po jedną z tych książek lub zabawek, zamiast zasnąć! Dlatego zachowaj prostotę - wybierz tylko jedną książkę, jedną zabawkę i jeden koc lub poduszkę dla każdego dziecka - i upewnij się, że wszystkie są wystarczająco miękkie, aby dziecko mogło się w nie wtulić, gdy odpłynie w krainę snów.

Ochraniacze do łóżeczka

Najlepszym sposobem ochrony dziecka przed uderzeniem głową jest upewnienie się czy łóżeczko ma odpowiednia zabezpieczenia. W tym celu przydaje się dobry ochraniacz.

Ochraniacz uderzeniu dziecka w ramy co może się zdarzyć, gdy dziecko przewróci się podczas snu. Dobry ochraniacz nie tylko zapobiegnie takiej sytuacji, ale także zapewni dziecku bezpieczeństwo w razie nagłych przypadków.

Niektórzy wolą używać prześcieradła jako dodatkowej warstwy ochronnej dla bezpieczeństwa dziecka w czasie snu, jednak prześcieradło może się łatwo zsunąć, gdy materiał pościeli pod nim się poruszy. Dlatego zalecamy wybór prześcieradła, które zostało przetestowane w różnych warunkach, takich jak regularne pranie lub wystawianie na działanie promieni słonecznych przez długi czas.

Jak wybrać materac do łóżka dziecięcego?

Wybierając materac dla dziecka, należy wziąć pod uwagę rozmiar jego łóżka i ilość miejsca, jaką ma do dyspozycji. Jeśli masz malucha, który szybko rośnie, być może będziesz musiał zmieniać jego materac co kilka miesięcy, w miarę jak będzie rósł. Dobrą zasadą jest wybór materaca, który jest przynajmniej o 20 cm dłuższy niż długość stóp dziecka, gdy leży ono płasko na plecach w łóżku. Dzięki temu dziecko będzie miało wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie się poruszać, nie obijając się o wezgłowie.

Jeśli zależy Ci na czymś wyjątkowo twardym, wybierz model sprężynowy (ze zwojami) lub piankowy (ewentualnie z pianką z pamięcią). Głębokość tych materaców jest bardzo różna w zależności od miejsca zakupu - niektóre mają tylko 11 cm grubości, a inne ponad 20 cm. W przypadku młodszych dzieci, które wciąż rozwijają się fizycznie i umysłowo, najlepiej jest spać na bardziej umiarkowanie twardych powierzchniach, aby ich ciała mogły odpocząć bez odczuwania niewygodnych punktów nacisku.

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko spało spokojnie, musisz zadbać o to, by wybrać odpowiedni materac i pościel. Najlepszym sposobem jest wybranie produktów dobrej jakości, który będzie odpowiadał potrzebom Twojego dziecka. Ponadto ważne jest, aby dzieci nie tylko czuły się wygodnie, ale także wystarczająco wypoczęły po aktywności w ciągu dnia, aby mogły wyrosnąć zdrowe i silne.

Zobacz wysokiej jakości materace do koszy Mojżesza dostępne w naszym sklepie. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojego dziecka. Wysokiej klasy materac, którego wypełnienie stanowi pianka PUR, zapewni stabilne podparcie i swobodną zmianę pozycji, a także swobodną cyrkulację powietrza. Konstrukcja materaca sprawi, ze Twoje dziecko będzie czuło się wygodnie i komfortowo. Zobacz również najwyższej jakości pościel dla dzieci i niemowląt. W naszej ofercie znajdują się między innymi: zestaw pościeli do łóżeczka, pościel niemowlęca, pościel dziecięca, komplet pościeli dla starszych dzieci, piękna pościel posiadająca bajkowe nadruki, pościel do łóżeczka, pościel dla niemowląt, komplety pościeli i wiele innych. Wysokiej jakości materiały przyjazne dla skóry dziecka. Nie wiesz jaka pościel będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojej pociechy? Zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy w wyborze. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Szybka wysyłka zakupionych towarów. Wybierz piękną pościel, która świetnie sprawdza się w pokoiku dziecka i zapewni wspaniałe sny.