FIRMA    KONTAKT    NASZE MARKI    SKLEPY    NEWS
TL_new.jpgCE

Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Miejskie Safari

254,91 pln

dostępność: czekamy na dostawę

dostawa w Polsce: DARMOWA DOSTAWA zobacz »

dostawa zagraniczna: od 49 pln / EUR 12 zobacz »

kategoria: maty edukacyjne »

wiek: 0-1roku

kolor: wielokolorowy

materiał: poliester 98%/

wymiary (cm): szer. 112 x wys. 39 x dł/gł. 92

waga produktu po rozpakowaniu: 1.3kg

waga z opakowaniem: 1.7kg

EAN: 7290108860245

KOSZTY DOSTAWY KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ - PŁATNOŚĆ - ZWROT
  możliwość zamówień telefonicznych
605 330-474 609 975-005
pn-pt 8-18.00 ; sb 8-12.00
 
OPISFUNKCJE ROZWOJOWE MASZ PYTANIE?
Prezentacja produktu

Wieloetapowa Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Safari, którą można wykorzystać w dwóch pozycjach. Idealna mata, która pomoże dziecku odkrywć świat zabawy, wpłynie przede wszystkim na rozwój fizyczny, emocjonalny i zmysłowy dziecka.

Mata zachęca dziecko do unoszenia głowy, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, przyczynia się do nauki kontrolowania ruchów rąk, pomaga w doskonaleniu sprawności ruchowej i rozumieniu zależności przyczynowo-skutkowej. Zaprojektowana specjalnie aby stymulować zmysły. Muzyka klasyczna wspomaga rozwój poznawczy. We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka, zapewniające mu poczucie bezpieczeństwa. Nowa plansza dźwiękowa Kick & Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia.

Cechy:     

 • zabawka elektroniczna do rąk i stóp z muzyką i światłami     
 • 2 zabawne szeleszczące okna "A ku ku"    
 • lustro na przedłużenie czasu na brzuszku  
 • 2 oddzielne gryzaki w kształcie liści   
 • 2 łatwe do ciągnięcia zabawki - aligator i tygrys    
 • łatwy do chwytania, brzęczący ptaszek    
 • kolorowa grzechotka  
 • kolorowe satynowe wstążki


Wskazówki rozwojowe:

1-3 miesiący
W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia, maluszek będzie cieszyć się kojącymi dźwiękami wydawanymi przez grzechotkę oraz melodią wygrywaną przez panel do rąk i stóp.

3-6 miesięcy
Umieść dziecko na plecach pod łukami tak, aby zwisały nad nim zabawki. Dziecko będzie próbowało uderzać zabawki i wprawiać je w ruch, rozwijając tym samym zdolności motoryczne i poznając proces przyczynowo-skutkowy. Powieś zabawki w zasięgu rąk dziecka, tak by mogło je uderzać i wprawiać w ruch. Nastepnie umieść dziecko na brzuszku. Wystające z maty zabawki zaciekawią dziecko i przyczynią się do przedłużenia czasu na brzuszku.

5+ miesięcy
Zabawka elektroniczna pomoże dziecku w nauce procesu przyczynowo-skutkowego i będzie rozwijać umiejętności poznawcze.

Matę można prać w 30°C.


 • rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

 • rozwój umiejętności artystycznych: Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne i sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.


 • e-mail lub tel.  
   


  OSTATNIO PRZEGLĄDANE