TL_new.jpgCE

nazwa: Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Miejskie Safari

asortyment: maty edukacyjne »

wiek: 0-1roku

kolor: wielokolorowy

materiał: poliester 98%/

wymiary produktu (cm): szer. 112 x wys. 39 x dł/gł. 92

waga produktu po rozpakowaniu: 1.3kg

waga produktu z opakowaniem: 1.7kg


koszt dostawy na terenie Polski: od 7 pln (produkty małogabarytowe); pozostałe 15 pln

dostępność: dostępny, wysyłka w ciągu 24 godzin

KOSZTY DOSTAWY KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ - PŁATNOŚĆ - ZWROT
  możliwość zamówień tel. 605 330-474
pn-pt 8-18.00 ; sb 8-12.00
 
opisfunkcje rozwojowe masz pytanie?
Prezentacja produktu

Wieloetapowa Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Safari, którą można wykorzystać w dwóch pozycjach. Idealna mata, która pomoże dziecku odkrywć świat zabawy, wpłynie przede wszystkim na rozwój fizyczny, emocjonalny i zmysłowy dziecka.

Mata zachęca dziecko do unoszenia głowy, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, przyczynia się do nauki kontrolowania ruchów rąk, pomaga w doskonaleniu sprawności ruchowej i rozumieniu zależności przyczynowo-skutkowej. Zaprojektowana specjalnie aby stymulować zmysły. Muzyka klasyczna wspomaga rozwój poznawczy. We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka, zapewniające mu poczucie bezpieczeństwa. Nowa plansza dźwiękowa Kick & Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie - rączkami, aby uprzyjemnić czas leżenia.

Cechy:     

 • zabawka elektroniczna do rąk i stóp z muzyką i światłami     
 • 2 zabawne szeleszczące okna "A ku ku"    
 • lustro na przedłużenie czasu na brzuszku  
 • 2 oddzielne gryzaki w kształcie liści   
 • 2 łatwe do ciągnięcia zabawki - aligator i tygrys    
 • łatwy do chwytania, brzęczący ptaszek    
 • kolorowa grzechotka  
 • kolorowe satynowe wstążki


Wskazówki rozwojowe:

1-3 miesiący
W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia, maluszek będzie cieszyć się kojącymi dźwiękami wydawanymi przez grzechotkę oraz melodią wygrywaną przez panel do rąk i stóp.

3-6 miesięcy
Umieść dziecko na plecach pod łukami tak, aby zwisały nad nim zabawki. Dziecko będzie próbowało uderzać zabawki i wprawiać je w ruch, rozwijając tym samym zdolności motoryczne i poznając proces przyczynowo-skutkowy. Powieś zabawki w zasięgu rąk dziecka, tak by mogło je uderzać i wprawiać w ruch. Nastepnie umieść dziecko na brzuszku. Wystające z maty zabawki zaciekawią dziecko i przyczynią się do przedłużenia czasu na brzuszku.

5+ miesięcy
Zabawka elektroniczna pomoże dziecku w nauce procesu przyczynowo-skutkowego i będzie rozwijać umiejętności poznawcze.

Matę można prać w 30°C.


 • rozwój emocjonalny i społeczny: Obejmuje wszystkie umiejętności związane z emocjami i interakcjami z innymi osobami. Umiejętności te kształtują nasz charakter, wzbogacają osobowość i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

 • rozwój logicznego myślenia: Inteligencja logiczna jest zdolnością łączenia poszczególnych elementów informacji. Rozwój tej funkcji wiąże się z kształtowaniem się u dziecka pomysłowości, umiejętnością porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów.

 • rozwój poczucia własnej wartości: Poczucie własnej wartości jest kompleksowym odczuciem osiągnięć, które dziecko odbiera ze strony ważnych dla niego ludzi, w szczególności od rodziców i rówieśników. Kiedy dziecko może dokończyć zadanie, jakie stawia przed nim zabawka, jest z siebie zadowolone co wpływa na budowanie lepszej samooceny.

 • rozwój poznawczy: Organizując dziecku otoczenie w pierwszych latach życia, wpływamy na jego szeroką gamę działań i doznań, niezbędnych w poznawaniu i badaniu świata znajdującego się wokół niego.

 • rozwój ruchów całego ciała: Ruchy całego ciała są możliwe, dzięki grupie dużych mięśni odpowiedzialnych za poruszanie. Mięśnie te umożliwiają dziecku podnoszenie główki, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie, siadanie i chodzenie. Rozwój dużych mięśni rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach życia dziecka.

 • rozwój ruchów precyzyjnych: Mięśnie "małe" kontrolują dłonie, palce, mimikę twarzy, umożliwiają koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów.

 • rozwój umiejętności artystycznych: Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne i sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.

 • rozwój zmysłów: Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata. Pobudzanie zmysłów dziecka i odpowiednia ich stymulacja pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania informacji z otoczenia.


 • e-mail lub tel.  


   


  OSTATNIO PRZEGLĄDANE