Cloud b® Frankie The Fox™ Przytulanka pozytywka lisek Frank

symbol: CL-7470-FX8 N10/2020
nowość
0+

Cloud b® Frankie The Fox™ Przytulanka pozytywka lisek Frank

Wrócił Twój futrzany przyjaciel!

Wewnątrz tego słodkiego, przebiegłego liska znajduje się sekretny sposób na sen - dźwiękowy panel, który gra 8 kojących dźwięków i melodii. Ulubione utwory, takie jak np. bicie serca matki, pomogą dzieciom szybciej zasnąć. Dodatkowo jest super miękki i milutki i na pewno będzie jedną z ulubionych zabawek Twojego dziecka, zapewniając spokój i komfort przez wiele lat.

Cechy:

  • odtwarza 8 kojących dźwięków: bicie serca matki, wiosenny deszcz, fale oceanu, piosenki wielorybów, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasyczna kołysanka, spokojna melodia 
  • regulacja głośności
  • timer - dwie opcje - wyłącza się po 23 lub 45 minutach
  • dzięki rzepom pozytywkę można łatwo zapiąć do łóżeczka, wózka czy fotelika samochodowego
  • wymienne baterie
  • można prać w pralce i suszyć po wyjęciu wnętrza pozytywki (mechanizmu)
  • wykonanie najwyższej jakości
  • odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych
  • 2 x baterie AA w zestawie

 

Rozwiązanie snu, które wykracza poza marzenia

Używanie cichych i kojących dźwięków do usypiania niemowląt i dzieci jest tak samo znane jak macierzyństwo. Lepszy sen to lepsze zdrowie i dobre samopoczucie - dokładnie to, o czym marzy każdy rodzic dla swojego dziecka. A co najważniejsze, Lisek Frankie może rosnąć razem z dzieckiem i stać się jego przyjacielem, który będzie pomagać mu zasnąć przez wiele, wiele lat. Trzymanie, głaskanie i przytulanie to ważne cechy samouspokojenia, które stanowią podstawę zdrowego snu przez całe życie, a Lisek Frankie to ułatwia!

Łatwy w obsłudze

Kiedy nadchodzi pora snu, Liska można z łatwością przyczepić do każdego łóżeczka, dzięki rzepom z tyłu jego główki. Możliwość wyboru 8 kojących melodii, pozwoli Twojemu dziecku zasnąć w mgnieniu oka, a to wszystko za sprawą tylko jednego przycisku. Po 23 lub 45 minutach (w zależności do wybranej opcji) Lisek wyłącza się, aby zaoszczędzić baterię i stworzyć cichą atmosferę, która wprowadzi dziecko w najgłębszy sen, zgodnie z zalecaniami pediatrów. Kiedy Frankie potrzebuje kąpieli, wyciągnij mechanizm ze środka i po prostu wrzuć go do pralki.

Ten przytulny towarzysz do idealny prezent dla rodziców niemowląt i małych dzieci. Noc po nocy, drzemka po drzemce, Lisek Frankie promuje lepszy sen dla zdrowszych i szczęśliwszych dzieci!

 

 

 

 

 

 

wiek: 0+

kolor: wielokolorowy

wymiary (cm): szer. 10 x wys. 19.5 x dł/gł. 1

EAN: 0872354012455

karta produktu PDF »



OSTATNIO PRZEGLĄDANE